Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-12, 20:42   #733
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Masakra! Na twarzy obecnie mam ściśniętą i wypudrowaną maskę, tak, że wyglądam, jak japońska gejsza! Używałam najpierw toniku, który skręciłam sobie zgodnie z recepturą na mazidłach (nawet kupiłam specjalną bagietkę, żeby być bardziej profesjonalna), a wczoraj zafundowałam sobie peeling zgodnie z recepturą z forum:
4 ml. H20 destylowanej
1 ml. kwasu migdałowego.
Alkoholu nie dawałam, bo w końcu, to pierwszy raz
Trzymałam to na twarzy z 10 minut! Nawet strasznie nie piekło, ale potem koszmar!!!! Na twarzy miałam wszystko, łącznie z białym nalotem! Po umyciu i nakremowaniu znikł mi i nalot i zaczerwienienia, tylko po to, żeby się dzisiaj rano, przed pracą, pojawiło się zaczerwienienie i podrażnienie i dosłownie scementowało mi twarz! (chyba, że to reakcja alergiczna na poniedziałkowy poranek). W sumie, to z czerwonymi policzkami i nosem wyglądam jak jakaś megazdrowa chłopka, ale takiego zamiaru nie miałam!

Niech mi ktoś napisze, czy wygląd jak przepiórcze jajko w czerwony rzucik i ściągnięta skóra (pomimo kremowania z uporem godnym lepszej pasji i kremu z filtrem 50), to może być normalny objaw? Fakt, że skóra jest wygładzona, ale wygląda na bardzo podrażnioną i nie wiem, czy już nie lepsze te zaskórniki....
Witaj, ja dopiero przymierzam się do kuracji tym kwasem, napisz mi proszę czy dobrze rozumuję, stężenie peelingu ktory zrobiłaś wynosi 20%?
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora