Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-05, 12:33   #3026
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja się bardziej nie mogę doczekać faworków
A ja z wyprzedzeniem- od wczoraj zajadam chruściki

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Tak, też miałam puste jajo, ale u mnie tez wszystki b eolno sie rozwijało, beta wzrastala wolnk i pokazywało mi że ciąża ma cały czas okolo 2 - 3 tygodnie. .. do tego 3 razy bylam na sor z krwawienien, później był zabieg :-(, ale teraz jestrm pewna że będzie dobrze. Nie czekaliśmy pół roku, to dla nas za długo. Porobilam wszystki badania: toxoplazmoza, tarczyca przeciwciała kardiolopine, hormon jakiś jakis terytro coś tam, czy coś takiego, na różyczke, cytomegalia , morfologie, wszystkie badania wyszły ok. Po zaszłam po 2 miesiączkach. W 3 miesiącu od zabiegu. Teraz jestem dopiero w 5 tygodniu
A w niczym to nie przeszkadza? Że szybciej zaszłaś w ciążę? Bo wydaje mi się że po coś jest te pół roku, i lekarze od tak by sobie tego nie mówili

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
To się wkopałam, zachciało mi się olejowania

Ile mam jeszcze odczekać do kolejnego farbowania? Bo z żółtymi włosami nie chcę chodzić a też nie chcę żeby mi wypadły włosy...
Ehhh... i jakiej farby użyć Palette C10, A10? Czy joanna srebrny pył po raz kolejny? Zależy mi na jak najchłodniejszym odcieniu blondu...
Ja bym wzięła chyba joaśkę srebrny pył jak narazie, a potem za miesiąc jakąś konkretniejszą farbę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora