Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-13, 08:31   #87
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

pomijam już fakt, że faktycznie być może Agnieszka była w ciąży itp. i pomijam to jak w takim stanie można podjąć się takiej akcji (nie piszę już, że podjęlo się tego będąc w ciąży, ale jeszcze w dodatku w zagrożonej), ale i tak nie podoba mi się to, że kilkakrotnie nas oszukiwała pisząc, że opaski już są zamówione (post z 19 grudnia 2006: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...ostcount=1397), a tu, dzięki interwnecji sylwii.gda, okazało się, że opaski zostały w firmie zamówione dopiero 17 stycznia
poza tym nadal dla mnie jest niespójne to, że Agnieszka napisała 19.12, że 18.12 zamówiła opaski, wg tego co pisze Oschinek do 19.12 miała być w szpitalu, także jak je zamówiła? telefonicznie?
nie wiem i chyba nigdy się nie dowiemy, czemu w grudniu Agnieszka napisała, że opaski są zamówione, a tu się okazało, że to nieprawda, że zostały dopiero zamówione 17.01.2007 r. , a jeszcze w jednym z postów ze stycznia Agnieszka napisała,że do 15-20 stycznia ma je dostać...
No nic, i tak chyba nic nie więcej się nie dowiemy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując