Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowości kosmetyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-13, 15:46   #1751
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nowość od Nivei (tekst reklamowy, nie mój )


W marcu 2007 Nivea wprowadza nowy żel pod prysznic, posiadający świeży cytrusowy zapach. Jego podstawowym składnikiem jest trawa cytrynowa, która pobudza zmysły i daje natychmiastowe orzeźwienie, a zawarte perełki olejku intensywnie pielęgnują
i nawilżają skórę. Produkt posiada pH przyjazne dla skóry i został przebadany dermatologicznie.

Trawa cytrynowa przejawia zdumiewające właściwości. Jej lekki, świeży zapach inspiruje nasze zmysły, stymuluje wydolność umysłową, a nawet może zwiększyć naszą zdolność koncentracji. Domem rośliny należącej do rodziny słodkich traw cytrynowych są tropikalne klimaty Azji, Ameryki Południowej i Afryki. Tam właśnie z jej kremowo zabarwionych korzeni o cytrynowym smaku często sporządza się orzeźwiającą i gaszącą pragnienie herbatę. Im świeższa trawa cytrynowa, tym bardziej miękkie są jej łodygi i intensywniejszy jest jej smak
i aromat.

Świeży cytrusowy zapach rośliny zainspirował naukowców z laboratorium Beiersdorf do opracowania specjalnej formuły pielęgnacyjnej zawierającej wyjątkowe składniki. Nowy żel pod prysznic NIVEA Lemon&Oil oferuje unikalne połączenie świeżości i pielęgnacji. Inspirujący aromat i ekstrakt z trawy cytrynowej stymulują skórę i zmysły, a perełki cennego, intensywnie nawilżającego olejku zamieniają każdy prysznic w niezapomniane doznanie. Zastosowanie nowej formuły Skin Sensations Technology sprawia, że nowy żel pod prysznic NIVEA Lemon&Oil jest wyjątkowo odżywczy dzięki gęstej i wydajnej konsystencji. Delikatny żel otula miękką pianą, pozostawiając uczucie niezwykle gładkiej skóry. Sensoryczne doznania, które wywołuje nowy żel pod prysznic, wynikają nie tylko z kremowych właściwości jedwabistej piany na skórze, ale i z przyjemności zapachu, który pieści zmysły podczas kąpieli. Warto podarować skórze odrobinę pielęgnacji, która podziała wyjątkowo na zmysły.

Wystarczy rozprowadzić odrobinę pielęgnacyjnego żelu pod prysznic NIVEA Lemon&Oil na całej skórze, aby doświadczyć wrażenia roztapiających się perełek olejku. Zauważalne właściwości pielęgnacyjne i długotrwałe orzeźwienie powodują, że jest to idealny produkt pod prysznic na ciepłe i gorące dni. NIVEA Lemon&Oil to niezwykłe połączenie orzeźwienia, pielęgnacji i nawilżania. Świeży zapach z nutami przewodnimi cytrusów sprawi, że prysznic z użyciem nowego produktu będzie prawdziwą przyjemnością. To idealny sposób na obudzenie się do życia z porannym prysznicem.

Cena 8,50 zł/ butelka 250 ml
Widziałam dziś ten żel i w ogóle nowe żele Nivea (różne różniaste) w Carrefourze za 8,49zł. Wąchałam wszystkie i wszystkie ciekawe, ale bez wątpienia na pierwszy rzut pójdzie ten z trawą cytrynową

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Niedługo będą dostępne:
- Fa Natural & Pure z witaminami, dwa rodzaje: pomarańcze i kwiat brzoskwini lub róża i kwiat passiflory - żel pod prysznic i dezodorant
- Fa Natural & Soft - róża i mleczko migdałowe (żel pod prysznic, płyn do kąpieli, mydło w płynie i kostce) lub trawa cytrynowa i mleczko oliwkowe (żel pod prysznic i mydło w kostce)
Siostra kupiła ten różany, jak przetestuję to dam znać. Mi samej bardziej przypadł do gustu ten drugi zapach, no ale w końcu nie ja się tym będę myła.


EDIT: Skleroza nie boli
Widziałam też nowe balsamy i kremy do twarzy (!!) Dove Summer Glow. Balsamy mają trochę zmieniony skład, chwalą się jakimś kompleksem soft cośtam więc pewnie i działanie/pielęgnacja będzie się różnić od poprzedników. No a kremy do twarzy to w ogóle nowość, podobnie jak balsamy występują w 2 rodzajach. Niestety kremów na pewno nie przetestuję, bo w czołówce składu mają znienawidzone przez moją cerę isopropyle

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-03-13 o 15:49 Powód: skleroza ;)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora