Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-10, 22:23   #10
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

I ja się melduję

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie, nie uzywałam szamponu organic shop - po rozmowie z kaliną doszłam do wniosku, że nie dla mnie (za ciężkie).
Jakie masz włosy - sorki nie pamiętam
Mi się też włosy plączą, ale po prostu taka ich uroda może u Ciebie jest tak samo?
I podpinam sie do pytania Klolci

Ja nie wiem jak się można zniechęcić do szamponów no ale kazdy ma swojego bzika
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie masz włosy, ale może tu nie chodzi o szampony tylko o pielęgnacje włosów. Nawilżasz je maskami, olejami itp. ?
Mam włosy farbowane, długie za łopatki, ale w bardzo dobrej kondycji. Mimo, że używam prostownicy, nie mam rozdwojonych końcówek. Problemem w nich jest to, że są (były) kręcone. Od wielu lat robię wszystko, żeby były gładkie i się nie puszyły. Jednak nawet jak są wyprostowane, to ich struktura nie jest taka "lejąca" jak włosów naturalnie prostych. Nie są takie sprężyste (a bardzo bym chciała żeby były) tylko raczej puszyste. Wbrew pozorom są bardzo miękkie, cienkie i nie jest ich za dużo. Myślę, że właśnie ta ich taka naturalna miękkość powoduje, że są koszmarne w stylizowaniu. Są obcięte na równo, gdyż w moim przypadku jakiekolwiek cieniowanie skończyłoby się puchem i szopą, a ja tego nie znoszę. Nawilżam je maskami, odżywkami po każdym myciu (myję codziennie - odżywka codziennie, maski w weekendy). 1-2 razy w tygodniu nakładam Oilmedicę na całą noc. Zauważyłam, że np po szamponach i odżywkach JMO nawet upięte w kucyk, po kilku godzinach plątały się tak jakby były natapirowane. Ciężko to było rozczesać, a z racji tego że są jednak bardzo cienkie i delikatne, zwyczajnie było mi ich szkoda Wklejam Wam fotki. Te rude to za nastolatki, te ciemne to z teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włosie.jpg (21,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 041.jpg (89,8 KB, 121 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora