Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wizażankowe wpadki;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-22, 20:37   #7
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wizażankowe wpadki;-)

a ja mam 3 takie ciekawe wpadki, które wydarzyły się w ciągu miesiąca

1. sobota, 30 kwiecień 2005 r (11 rano)
będąc sama w domu brałam sobie spokojnie prysznic kiedy usłyszałam dzwonek do drzwi. byłam pewna że to moja mama więc cała w pianie zarzuciłam na siebie króciutki ręcznik i poszłam otworzyć drzwi. Kiedy je otworzyłam i zobaczyłam dwóch kolosów (kolegów mojego wujka, mających po 25 lat i chyba tyle samo tatuaży) zaczełam przeraźliwie krzyczeć i uciekłam do swojego pokoju, zamknęłam się na klucz i zaczęłam myśleć „co tu zrobić”. Mój krzyk usłyszała sąsiadka i wpadła z pomocą zanim zdążyłam się ubrać i wyjść z pokoju to chłopcy dostali kilka ciosów parasolką

2. kilka dni temu siedząc z maseczką ściągającą wpadł do mnie jakiś akwizytor (kurka jaki był przystojny). Niestety moja maseczka tak zastygła na twarzy, że nie mogłam ust otworzyć. On stał i gadał a ja zamiast powiedzieć że nie jestem zainteresowana machałam tylko głową i ręką. Musiało to dziwnie wyglądać, bo zrobił jakąs niewyraźną minę i poszedł sobie

3. w piątek wracając z imprezy pod drzwiami myślałam, że mama (która zwykle zamyka drzwi na dwa zamki) tym razem też je tak zamknęła, a ja mam klucz tylko do jednego. Ubłagałam kolegę, który mnie odprowadzał aby wszedł przez okno i mi otworzył (mieszkam na parterze). Kiedy zaczął się wspinać mój pies się rozszczekał budząc kilku sąsiadów. Kiedy kumpel zaczął otwierać drzwi okazało się, ze mama pamiętała że ja mam tylko jeden klucz i tylko na jeden zamek zamknęła drzwi. W ramach przeprosin za to niepotrzebne wchodzenie przez okno zaprosiłam kolegę na herbatkę Kiedy ją spokojnie piliśmy, do drzwi zapukali panowie policjanci…. Podobno wezwał ich jeden z sąsiadów, który myślał, że ktoś się do nas włamuje. Oczywiście nie zauważył, że ja stałam cały czas pod oknem
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując