Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 15:54   #636
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość

ouuGlamour, Boxer Babe jest bardzo męczący, jak radzisz sobie z tymi obrotami wokół własnej osi? Ja nie nadążam
Ja też nie nadążam Po prostu wtedy udaję, że coś robię i staram się nie myśleć o tym jak wyglądam.
Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Ćwiczenia na dziś wykonane

Booty Shaking Waist Workout
Get flat, sexy abs
The Bikini Abs Workout
Ćwiczenia na brzuch z Mel B
Ćwiczenia na talie i pupe i uda.

Jak widzę ile dajecie rade zrobic ćwiczen w jeden dzien to przecieram oczy. Niektóre z Was cwicza rano i wieczorkiem Mnie ćwiczenia dziennie zajmuja ok 50 min i bylam z siebie dumna dopóki nie zobaczylam ile wy ich robicie. Niestety moj trzyletni syn nie daje za bardzo odpoczac i ćwicze kiedy on odpoczywa w łóżeczku(teraz właśnie jest ten czas)
Ale nie poddaje sie i walcze dalej-zawsze lepsze 50 min niz nic prawda. Przydalyby sie jakies zdjęcia motywujace-apel do stałych bywalczyn-pochwalcie sie efektami-czekamy na zdjecia. Pozdrawiam serdecznie
Sama dziś zrobiłaś bardzo dużo Nie trzeba ćwiczyć dwa razy dziennie, mało kto ma na to czas. Nawet ćwiczenie 20 minut dziennie, regularnie, jest dobre. Ja się tym w ogóle nie przejmuję, stopniowo sobie zwiększałam ilość treningów z czasem, jak czułam, że więcej mogę. Na początku miałam zadyszkę po 5 minutach. Teraz ćwiczę zwykle po 30 - 60 minut dziennie, zależy ile mam siły, czasu i ochoty, ale jak nie mam czasu wcale to robię chociaż 10 minut Booty Shaking, żeby mieć rutynę, że codziennie się trzeba poruszać, i wszystko gra
A w ogóle dziś nie robiłam NIC z Tiffany, jest mi wstyd, ale musiałam wypróbować treningi Tone it up, i Cassey Ho, tak dla urozmaicenia
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora