Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-15, 19:31   #2077
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś barwiony filtr, lekki, po którym nie trzeba nakładac podkładu? Latem używałam SVR barwionej i Biodermy, ale jakoś nie bardzo mi spasowały :Liczę się z tym że nie bedzie to odcień delikatnego bezu, ale latem i tak "samoopalam" się wiec może być w kolorze nie dla bledziuchów
Dla mnie barwienie to duża ilość skrobii na bielący filtr

Byłam dzisiaj na zakupach i wkońcu mam ciemnozielony lakier (Manhattan Quick Dry nr 85) Co prawda jest perłowy, ale tak ładnie świeci się na złoto, że mogę mu wybaczyć. No taki: jest poprostu
Jeszcze nigdy nie miałam takiego drogiego lakieru (11 zł) ale za kolor wybaczam cenę

Zielone cienie (CarloMania, Sombra Trio) fiolety spisują się bardzo dobrze, więc liczę, że z zieleniami (ciemna matowa zieleń, jasna matowa zieleń + ciemny perłowy szary).

Mam też czerwoną szminkę (też Manhattan, Perfect Creamy & Care nr 69) Ale to chyba nie jest moje czerwień, no ale zobaczymy jeszcze się nie malowałam.


A teraz niespodzianka :
Zdjęcie 1, ja w brązie, robione w Sylwestra
Zdjęcia 2, 3 ja w czerni, robione dziś (kolor błuszczyku brzydko wyszedł, a to ohydne za mną to dowód, że jestem kompletnym beztalęciem plastycznym )
Wszystkie nieaktualne, bo dzisiaj ściełam włosy na krótko. A jak dokładnie to zobaczycie jutro
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes

Edytowane przez Pogoda
Czas edycji: 2007-03-17 o 11:04
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując