Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-17, 07:34   #442
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
a gdzie a gdzie
na stronie lavera.pl outlet

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Szperałam w necie i na kilku blogach widziałam takie rezultaty jak na tym wklejonym powyżej,na stronie gamila.com jest filmik o Gamilii i tam wypowiadają się ludzie z jej otoczenia i jakaś dziennikarka amerykańska ,która odkryła te mydełka.Muszę przetestowć na sobie bo też zdziwiło mnie to ze samo mydło moze aż tak wiele.
Tutaj recenzja na KWC(przez którą zaczełam szperać w necie)

Zazdroszczę nabytków LN, kupiłam kiedyś próbki ale podkład -nie znalazłam kloru dla siebie a kremy były za cięzkie,no ale nie przetestowałam wszystkiego.Ja mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Mi bardzo podpasował Soothing anti-redness base z Phenome,czasem można wychaczyć na promocji -40%,jest doś drogi ale lekki i wydajny.
Możesz też kupić komleks na naczynka z Mazideł lub liposomy na naczynka ze ZSK i dodać do ulubionego kremu lub maseczki też super działają i niewiele kosztują

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------



Lawendowe podobno świetne do mycia włosów(kiedyś próbowałam z mydłem LF i to była tragedia,tzn. samo mycie)

Wlkejam link ,które mydło do jakiej cery KLIK
o kurde to miętowe do tłustej cery,a ja mam suchą,i teraz pytanie brać czy nie brać ? może by nie zaszkodziło,uwielbiam zapach mięty

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Taaa ja też tak mówię ale mam już całą listę wish

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



To już macie komplet,a ja muszę czekać aż sciągnę zaległą kasę od klientów
Najpierw pracownicy,zusy,opłaty na końcu szefostwo

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



Niezłe ceny
Tylko jakoś składów nie mogę znaleść,jak nie zamieszczają to trochę kicha
przy niektórych kosmetykach są zamieszczone składy,ale faktycznie mogliby to poprawić.
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora