Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gorąca prośba o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 14:37   #12
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Gorąca prośba o radę

Cytat:
Napisane przez noraku
Fajnie ale może bez zdjęć pięknych pań a coś już konkretnego do mnie rzyrafka antidotum na zbyt cienkie usta, zbyt szeroką twarz bladą cerę, no i jaki jestem typ zima? Za podpowiedzi kłaniam się pięknie ...
ja tam na typach sie nie znam niestety- ale na pewno jak poczekasz 2-3 godzinki to zjawia si especjalistki z tej dziedziny.
Zbyt cienkie usta mozna uratowac obrysowujac je konturówka tak aby wykraczala ona troszeczke za czarwien wargowa. sprobuj moze stopniowo wychodzic z obrysem ust coraz bardziej i wtedy sprawdzisz do ktorego momentu nie wyglada to karykaturalnie. ponizej zalaczam zdjecie z jakiejs madrej gazety.
A propos r.ózu to znalazlam tyle zebys zaczynala od skroni, nie przekraczala linii biegnacej od srodka oka w dol i nie schodz ponizej nosa. zdjecia niestety nie mam.
Na blada cere najlepsze wg mnie jest delikatne musniecie pieknym polskim sloneczkiem. ale jesli masz bardzo wrazliwa cere ot pozostaja Ci soczki marchewkowe, lub sama marchewka. poszukaj takze na kwc jakiegos pudru z delikatnymi zlotymi drobinkami. lub niekoniecznie zlotymi- ale cos rozswietlajacego doda cerze swiezosci i moze wtedy jej blady odcien nie bedzie tak przeszkadzal.
na razie tyle. przepraszam ze tak dlugo odpisuje, ale wlazlas na ambicje mojemu leniowi i glupio mi sie zrobilo ze potraktowalam Cie tak zdawkowo. ale niektore z propozycji co wczesniej wyslalam mysle ze mozesz sprobowac w delikatniejszej wersji jesli nie chcesz przesadzic. jakos mi umknelo jaki typ makijazu lubisz. a zapomnialam - fryzurki tez Ci nie doradze bo nie umim . ale moze na forum fryzjerskim wiedza wiecej. Zycze duuuzo usmiechu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując