Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-18, 21:10   #606
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ciesze się, że ktoś w końcu kupił żel Eco Hysteria, będzie opinia
zel pachnie poziomkami z wanilia srednio sie pieni i nie wysusza, ale specjalnie tez nie nawilza
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Poroszę o recenzję( za jakiś czas ) kosmetyków Planeta Organica
Maske mialam z wymianki testowalam ja na wakacjach i super sie sprawdzila na przesuszonych od slonca wlosach odzywke tez polubilam glownie na ciezki kadzidlowy zapach
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
tez zamowilam ten tonik z kazmirem... a maseczke mialam juz wczesniej bardzo przyjemne mazidelko
ja sie swojej paczki doczekac nie moge... :p
pochwal sie jeszcze koniecznie co zamowilas

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sese skończyłam, łopian z jojobą i pszenicą w zapasie
Też się skusze na ten scrub kiedyś teraz leci do mnie planeta organica z shea Myślałam, że też kupiłaś.
Effcia a jak łopian i papryczka?
ciezko jednoznacznie powiedziec jesli chodzi o wypadanie to mam kuracje rzepowo drozdzowa olejuje wlosy dla zasady bo juz wypadanie opanowalam ( odpukac ) teraz walcze o szybki porost wlosow wiec mam zmasowany atak. Takze niestety nie wiem jakie jest dzialanie samego oleju.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość


jak tam tonik się sprawuje??? prosimy o recenzję
tonik musi chwilke poczekac na swoja kolej bo aktualnie mam otwarte 3 toniki + micel musze jakis jeden wykonczyc zeby ten z kaszmirem mogl wskoczyc na jego miejsce w lazience

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-18 o 21:21
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora