Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-18, 22:53   #614
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
niby tylko 3 małe zdjęcia...a jak cieszą oczy
mala rzecz a cieszy jak to niewiele czlowiekowi do szczescia potrzebne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chwaliłam Twoje zakupy, ale są piękne
poziomkami szkoda, ze nie nawilża, miałam nadzieję, że jednak będzie taki odżywczy..

Czy coś ruszyło w sprawie maski na koniec zabiegu ?
dziekuje od zelu pod prysznic jakiegos super odzywienia i nawilzenia oczekiwac za bardzo nie mozna, no chyba ze to jakis olejek nawilzajacy jest posmarowalam sie jeszcze musem truskawkowym z organic shopa i pachne jak jedna wielka truskawa z bita smietana
Niestety maski nadal nie ma maja ja wyprodukowac ale niewiadomo kiedy

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Huhuhu...ale będzie piekło
Effa_j: Tybetanska odzywka do wlosow Planeta Oragnica - testowałaś już? Jak pachnie? I jak się sprawuje? Będzie podobna do Organic Shopu?

Wiesz co, już nie mam żadnego opakowania, nawet zuzytego Bardzo kochałam ten dezodorant, ale używałam wersji w spreyu. I chyba nawet składu nie przeczytałam...muszę poprosić koleżankę o dostawę, to wtedy będę wiedziała na 100%. Ale był świetny. Bardzo wydajny, pieknie pachniał. Pamiętam, że na opakowaniu było napisane, że jest bez niektórych świństw, ale też zauważyłam to po fakcie, jak jeszcze nie "znałam" naturalnej pielęgnacji.
moze jestes chetna na troche rzepki ?? czacha dymi swiezo wycisniety sok ma tyle olejkow eterycznych, ze pali zywym ogniem przynajmniej mnie Ale ja twardziel jestem i na tyle na ile mi sil starczy i leba nie wypali to wcierac bede
Pytalas o maske czy o odzywke?? bo z Organic Shopa to mam tylko maski
Jesli chodzi o odzywke tybetanska to jest ona dosc mocno obciazajaca. Ladnie wygladza i nadaje blask. Raz na jakis czas potrzebuje dociazyc moje piorka i wtedy sprawdza sie idealnie.
Jesli chodzi o deo to znalazlam je na alle i mila pani podala mi sklad, ale niesetety nic tam dobrego w nim nie ma
Mel czyli jednak z zapachem dobrze obstawialam ?

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:56
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora