Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-19, 09:13   #622
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Ale bogactwo! Widzę, że nadchodząca wiosna sprzyja zakupom. To i ja dołączę się ze swoimi.

1. Zaległe zdjęcie zdobyczy z listopada i początku grudnia:

Alva, Korektor punktowy Rhassoul - działanie podobne do czystego olejku herbacianego, ale mniej wyżera (za to więcej kosztuje )
Alterra, Balsam do ust z rumiankiem - w porównaniu do mojej nieodżałowanej Alby zdecydowanie za mało odżywczy
Oyin Handmade, Pomada do włosów Burnt Sugar - intensywnie pachnie słodkim ciastem orzechowym, dość ciężka, łatwo przesadzić i uzyskać efekt przylizania
Les Argiles du Soleil, Glinka czerwona w tubce - nieużywana
Organic Therapy, Serum zwężające pory - na jakiś czas odstawiłam w kąt, bo nie sprawdziło się u mnie pod makijaż; odkryłam, że świetnie działa na noc, rozprowadzone na twarzy mokrej od aloesu z Aubrey Organics (daje super poślizg) - rano twarz jest gładziutka i pory faktycznie delikatnie zwężone
Natura Siberica, Balsam do włosów Objętość i Nawilżenie - lubię już od dawna, nie wiem czemu do teraz nie uwieczniłam na zdjęciu
Skin Blossom, Mleczko oczyszczające do twarzy - przeciętniak, rzadka konsystencja, średni zapach, tak sobie oczyszcza
Noni Care, Krem do mycia twarzy - gęstszy od Alterry, więc bardziej wydajny, pachnie też ładniej, ale jakoś mimo wszystko tęsknię za Alterrą
ZSK, Hydrolat z kwiatów pomarańczy gorzkiej - nieużywany
ZSK, Rafinowany olej z pestek arbuza - nieużywany
ZSK, Potrójny kwas hialuronowy 1,5% - nieużywany

2. Dzisiejsza paczka z Lawendowej Szafy:

Receptury Babuszki Agafii, Serum do twarzy do 35 lat
Domowe Recepty, Maska do włosów regeneracyjna, olej z łopianu i sok z białej pokrzywy - na spółkę z Evi
Planeta Organica, Balsam aleppo odżywczy do wszystkich rodzajów włosów - niuchnięty, pachnie orientalnie, kadzidlanie, brak słodkiej nuty obecnej w tureckim
Eco Hysteria, Żel pod prysznic Crazy Bananas - niuchnięty, pachnie cukierkowym bananem, niestety źle mi się kojarzy
Receptury Babuszki Agafii, Szampon ziołowy czarny przeciwłupieżowy
Organic Therapy, Brylantowy peeling do twarzy
Mel piekne zakupy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora