Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 2013, c.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 15:03   #4878
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

za dzisiejszą wizytę.
dziękujebyło śmiesznie...

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
No to Cię firma załatwiła... Nie ma co. Dobrze, że na NFZ udało się tak raz, dwa, trzy znaleźć lekarza i poumawiać się na badania. Będzie dobrze
Trzymam za wizytę!
no okropnie mnie załatwiła ale juz sie wydenerwowałam i jak umowialam na te wizyty w szpitalu to poczułam wielka ulge, bo właśnie myślałam ze wcale tak szybko tego nie załatwię!Ale nikomu nie polecam zmienic lekarza w pierwszej ciazyA dzisiejsza wizyta byla dziwna, lakarz zupełnie inny niz wcześniejszy, az sie smiac chce jak porownam ich wizualnie i co do pracy, dwa przeciwieństwa!Ten nowy taki powolny, małomowny, jakis taki nieogarnięty zrobil mi posiew pochwy juz, a jak czytalam to sie robi pozniej!!!35-37 tyg ciazy
ale dam rade, nie duzo zostalo, kolejan wizyta u niego 22 marca, a jutro usgjuz 10 tyg mojej malutkiej nie widzialam, a za kolejne 10 ma być juz na swiecieale ten czas biegnie...a chyba sie nie chwaliłam ma byc AMELIA!

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Techniki karmienia piersia w DDTVN - teraz dla zainteresowanych
Kurcze mialam obejrzec i zapomnialam

Co do wózka bo widze ze temat jak najbardziej aktualny, ja z mężem wybralam bo wielu podejsciach Roan Teo http://www.roan.pl/teo.html
Kolor cynamon na czarnej ramie
Zamówimy w sklepie internetowym tak 2-3 tyg przed porodem, chyba wystarczy?

A miała któraś z Was troche za duzo bakterii/leukocytów w moczu, bo ja mam ale mi ten lekarz nic nie polecil, ogolnie nic mnie nie boli, posiew moczu mialam robiony w styczniu i ok, ale co bierzecie jesli cos w moczu jest nie tak?
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora