Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 21:11   #4732
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=dark01;39379922][QUOTE=LadyElfiee;39379548]
Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

Jesli to dla Ciebie za drogo to ja moge polecic krem Under Twenty Lekki krem nawilzajacy, kosztuje kilkanascie zlotych, wcale nie jest taki lekki, dobrze nawilza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


....
Parafina<''pochodna ''ropy naftowej>Bardzo może szkodzić, to tak jakbyś sobie nałożyła na twarz woreczek foliowy,skóra sie dusi,pod warstwą parafiny rozwijaja się bakterie beztlenowe...dla skóry trądzikowej to zabójstwo... Parafina niby ma nawilżać przez to,że jej nieprzepuszczalna powłoka na skórze nie pozwala odparowywać wodzie z naskórka...jednocześnie totalnie zaburza jej cykl i wymianę gazową...co generalnie prowadzi do odwodnienia i wysuszenia. ...więc te skutki uboczne mogą wyjsc dopiero po jakimś czasie.Słychac o tym,że kosmetyki z parafiną maja być wycofywane...z czasem pewnie tak będzie
A najbardziej o palpitacje serca przyprawia mnie widok jak mamy kupuja swoim maluchom oliwki dla dzieci,zawierające praktycznie tylko parafine...Jonsony,Bambin o.
Własnie,poczytajcie recenzje tych oliwek na KWC...cześć z nich jest bardzo typowych...ktos jej uzywa po kapieli...najpierw zachwyc,cud,miód...a po jakims czasie zaczynaja sie poważne problemy ze skórą,,,przesuszenie,egze ma....
Co do tego kremu ander 20....chyba nie będzie dobry,Koleżance nie tyle jest potrzebne nawilżanie co uzupełnienie naskóra o lipidy,ceramidy...a tego w kremach młodzieżowych nie ma.... Co do Ziajki ,z tego co pamiętam Masło Kakaowe z koenzymem Q10 nowa lekka wersja jest bezpieczna,może by też podpasowała violceeeeeeee.

No i chyba wyszła mi bokiem ta parafina.. Od dwóch dni mam nieznanego pochodzenia krostki i czerwoności na policzkach. Może to przez zbliżający się @, może ze stresu... ale teraz dopiero zaczęłam się bać, że może to kwestia kremu.. Możliwe?:cry :
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora