Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 19:29   #1944
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No niestety, znam ten ból. Co fajniejszy podkład, to niestety kolor nie ten. Clarins jest jeszcze ciemniejszy, w ogóle dość ciemny. Lancome ma odcień 005, miałam Teint Idole i Teint Miracle. Teint Idole utlenia się na pomarańczowo i już wcale nie jest taki jasny, krycie i trwałość jak Double Wear, tylko naturalniej wygląda. Teint Miracle uwielbiam, jest dość podobny do Healthy Mix Serum. Daje takie "wilgotne" wykończenie, naturalnie wygląda przez cały dzień, tak zdrowo i lekko. Niestety odcień 005 jest różowawy Także chyba nie znajdziesz tam nic dla siebie. Możesz spróbować z tym Maybelline WhiteStay, Diorskin Nude to nie jest, ale też jest prawie niewyczuwalny na twarzy.

Z żółtych, w miarę jasnych to w tym momencie na myśl przychodzi mi tylko HM Serum 51, ten Maybelline WhiteStay W01 (choć się utlenia), L'oreal TM (ale też ciemnieje na pomarańczowo), Nars Siberia, ale ten to już w ogóle zimny, nienaturalny żółtek, podkłady MACa Matchmaster i NC15 (Sculpt jest dość jasny), Pupa Ultra Smoothing odcień Ivory (jak dla mnie świetny podkład, choć przypomina Sculpta i trzeba umieć się z nim obchodzić), Armani 02, no i paskudny MAP.

Może jutro cyknę fotkę. Ja tam się boję i i tak zawsze przed nim nakładam krem i bezsilikonową, w miarę "zdrową" bazę RBR.

Za taką cenę nie ma się co bać koloru, tylko strzelać w ciemno
Z tego wynika, że nieważne, czy górna, czy niska półka i tak dla nas nic nie ma ciekawego. A jakie wykończenie i krycie ma ten Maybelline? I skąd go zamówiłaś, jeśli mogę spytać . Mówisz, że Pupa przypomina Sculpta? Hmm, Pupę miałam daaawna temu i tak sobie myślę, czy by do niej nie wrócić. Niby skórki podkreślał i był trochę zbyt matowy, ale przynajmniej kolorystycznie pasował i jakoś dawał się nałożyć. Czeka mnie ciężki podkładowy wybór.

Doczytałam,że WhiteSTay ma jeszcze kolor C00 White Snow. A w ogóle te literki przed numerkiem koloru mają jakieś znaczenie?

Cytat:
Napisane przez Ekofanka Pokaż wiadomość
jaki polecacie podkład dla skóry częściowo wysuszonej w okolicy nosa i brody brałam już wszystkie możliwe próbki i jak dla mnie wszystskie te fluidy są takie same, nie mam problemów ze skórą bo mam ladną dzięki ćwiczeniom twarzy ale fluid dobrze jest zastosować żeby nie narażać skóry na zanieczyszczenia...
Polecam ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926&page=158.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-02-28 o 19:32 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora