Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 22:17   #1948
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A jak krycie, konsystencja, wykończenie itd? Czytałam, że trzeba potrząsnąć przed użyciem?
Bardzo wodnista, ma tą kulkę do mieszania w środku. Krycie jak dla mnie średnie, jeśli się więcej nałoży, to nawet mocniejsze. Zadziwiająco dobre, jak na taką konsystencję. Wykończenie jak dla mnie mat. Piszę, "jak dla mnie", bo to wszystko bardzo subiektywne, ja jestem fanką rozświetlających, mokrych podkładów, więc ten to dla mnie mat, trochę podkreśla suche skórki, ale za to trwałość przez cały dzień super.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a jeszcze tak spytam o Maybellina Whitestay czy on jest taki bardzo rzadki a przed użyciem jak się wstrząsa to jest w środku kulka? Bo z opisów jakie czytam przypomina Biore perfect face milk. Szkoda że na necie nic o nim nie ma, tylko o bazach z tej serii piszą...
Ma kulkę, wodnisty

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Z tego wynika, że nieważne, czy górna, czy niska półka i tak dla nas nic nie ma ciekawego. A jakie wykończenie i krycie ma ten Maybelline? I skąd go zamówiłaś, jeśli mogę spytać . Mówisz, że Pupa przypomina Sculpta? Hmm, Pupę miałam daaawna temu i tak sobie myślę, czy by do niej nie wrócić. Niby skórki podkreślał i był trochę zbyt matowy, ale przynajmniej kolorystycznie pasował i jakoś dawał się nałożyć. Czeka mnie ciężki podkładowy wybór.

Doczytałam,że WhiteSTay ma jeszcze kolor C00 White Snow. A w ogóle te literki przed numerkiem koloru mają jakieś znaczenie?
Z Allegro. Tak, te literki faktycznie oznaczają tony. C jest jasny, może na poziomie nowego Rimmela, albo i jaśniejszy na twarzy, ale różowy. Próbowałam mieszać odrobinę C z większością W i kurczę, wybijają te różowe tony.

Pupę też miałam kilka lat temu (haha, ta, niestety nadal mam) i ostatnio znalazłam to opakowanie. Była kropla, więc użyłam dla testu, bo pamiętam, że mi się kiedyś podobał. I jestem oczarowana. Żółtawy, jasny - nie jakoś szczególnie, ale przynajmniej się nie oksyduje. Wklepując można uzyskać piękny efekt. Najbardziej podoba mi się nałożony na krem mocno nawilżający, daje wilgotny efekt, skórek też nie podkreśla. Tylko wiadomo, na w miarę zdrowej cerze większość rzeczy dobrze wygląda. Jeśli ktoś ma spory trądzik, odwodnienie itd., to nie wiem.
Świetna pigmentacja daje dobre krycie i jest po to, by nie nawalać go nie wiadomo ile i nie robić tapety, tylko cienką warstwą i wystarczy - czytałam opinie na KWC i osoby, którym ten podkład nie pasuje, chyba źle się z nim obchodziły. Nie powoduje niespodzianek na twarzy, trwały...Fajny jest i chyba kupię, jak znajdę taniej, bo już pierdyliard tych podkładów mam A teraz jakiś droższy jest, 94zł.
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Przyszła dzisiaj do mnie Missha siganture. Jutro testy
Swego czasu mój ulubiony BB krem, ale jeśli wzięłaś 13, to uwaga, bo jest różowa jak świnka Piggy.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
po tych wszystkich zachwytach nad podkładem L.Mercier oczywiście musiałam go miec......eeee rozczarowanie,nawet nie wiem jak go opisać...nic specjalnego za TAKĄ kase,zwłaszcza dla cer mieszanych w kierunku tłustych.
A co z nim nie tak? Jak kolor? Mam mieszaną w kierunku suchej to może dałby radę?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora