Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba Lecher Geneza - znacie ją?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-03, 12:44   #79
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A czy ten popielaty kasztan jest kasztanowy czy to po prostu chłodny odcień ciemnego brązu ?

Kusi mnie 5N oraz odcienie kawowe, ale boję się, że sama 5N wyjdzie mi za ciemna i mysia, z kolei odcienie kawowe zbyt czerwone.
Czy Twoja farba daje choć zbliżony efekt do tego co obecnie mam na włosach? (zdjęcie)
Droga Maju już spieszę z odpowiedzią Początkowo gdy kupilam pierwszy raz tę farbę, też obawiałam się tego kasztanu w nazwie, ale Lecher po prostu tak określa brąz. Uzywalam z Lecher 5CN czyli jasny kasztan popielaty a raz kupilam 5N i roznicy w sumie nie widzialam. Na pewno nie ma w nich czerwieni (przynajmniej u mnie..). Jednak wydaje mi się ze 5 LEcher wychodzi nawet jaśniej niz Twoj aktualny kolor.. Za to wlasnie cenię tę firmę, ze nie wychodzi czerń, gdy kupujesz brąz. Za to 5 w odcieniach kawowych na probnikach była na pewno ciemniejsza niz 5N i tez bez czerwieni więc ten kolor chyba będziej najwłaściwszy dla Ciebie. Czerwieni dopatrywałbym się w czekoladzie..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując