Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-04, 17:03   #2489
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Nie ma człowieka 3 dni a tu tyle postów do nadrobienia

Błękitne niebo- również proszę o zaproszenie na bloga!

Co do twarzy ja się w końcu wkurzyłam i poszłam do lekarza i dostałam tabletki anty, które mają rownież wpłynąć na wygląd skóry...no zobaczymy za miesiąc

Co do włosów. Zaraz kończę pierwszą kurację Jantarem i robię sobie tydzień przerwy. Na razie efektów brak ale myślę, że jakiekolwiek jeśli ma być widać to po drugiej kuracji. Zresztą tak samo miałam z Provitem- zauważyłam mnóstwo baby-hair dopiero po skończeniu kuracji. A! Jedny minus Jantara jeśli chodzi o mnie to to, że bardzo przesuszył mi skalp! Też tak któraś miała?

Co do ubrań. Zakupiłam sobie jakieś dwa tygodnie temu czarne rurki w Zarze i starsznie mnie denerwują. Bardzo szybko się rozbijają (czasami jak są już rozbite a w nich kucam to czuję <słyszę> jak rozchodzi mi się materiał no ale wizualnie nic nie widać...) No i ta nogawka. Cały czas notorycznie jedna mi się przekręca. Nawet po praniu, gdy jest jeszcze mokra to cały czas się skręca- dumam czy tą nogawkę mogę reklamować bo kurcze te spodnie nie kosztowały 50zł a 100...

Ehh. Coś kiepski jest ten rok. W weekend ukradli Nam samochód. Masakra jakaś. Aż się wszystkiego odechciewa. Człowiek ciężko pracuje aby coś z tego mieć a ktoś sobie to po prostu przywłaszcza Naprawdę nikomu tego nie życzę...
Niestety mi też spodnie z zary się przekręcały - nic się z tym nie da zrobić - po prostu są źle uszyte.

Co do eyelinerów to kupiłam dzisiaj ten z Maybelline w słoiczku podobno bardzo dobry - zobaczymy.

Zamówiłam jeszcze cień w kremie L'oreal hip kol. Lofty, o taki:http://img.photobucket.com/albums/v3...e/IMG_0938.jpg
Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora