Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-04, 17:53   #729
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
na czymkolwiek.. myślisz, że od razu opętana będziesz? większość z nas jest zniewolona przez 'drobne' rzeczy np. joga, to się nie ujawnia, człowiek nie łączy faktów.. może to się odbić na stosunkach do innych osób, lęku oraz wiele innych niepowodzeń..
co do natanka to odebrano mu prawo do posługi, bo owszem, wiele rzeczy, które mówił były po prostu bzdurami, było wiele niedopowiedzeń.. no bo co ma np żel na włosach do opętania.., albo kolory w jakie się ubieramy..
rozmawiałam z kilkoma dobrymi egzorcystami, brałam udział w wykładach związanymi z zagrożeniami duchowymi... i uwierz, nawet głupie dla nas nawyki, rzeczy mogą być owymi.. nie pisałabym takich bzdur gdybym nie miała z tym styczności
Bliska mi osoba pisze prac magisterską na temat egzorcyzmów i dużo spraw z nimi związanych mi wyjaśnia, także od strony teologicznej. Część rzeczy, które podałam(okultyzm, itp.) stanowią zagrożenie, ale to i tak zależy od podejścia! Wiele osób się tym interesuje i nic im nie jest. Ale też zbyt dużo słyszałam świadectw, że po tym ktoś miał jakieś fazy więc ja podziękuję, nie tykam tego. Inaczej z książkami typu Potter, jogą - ludzie to czytają, zajmują się tym i jest w porządku. Więc ok.
A tak w ogóle to Pottera czytałam wiele lat temu - NIC, zupełnie nic mi nie jest z tego powodu, jestem tego pewna, nijak to się na mnie nie odbiło, nie mam z tego powodu żadnych niepowodzeń(które same w sobie przecież też nie są czymś złym).
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy


Edytowane przez juz_mam_konto
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:56
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora