Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schronisko, fundacje, wolontariat, adoptowane zwierzaki i problemy po adopcji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-24, 20:39   #18
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pieski, kotki ze schroniska :-)

z kociakami jest taka sprawa, ze rok temu sie przeprowadzilam, Bas zostal u mojej mamy (w koncu ta ja wybral za przewodnika stada i to u niej pod koldre sie wpycha, pilnuje jej sypialni, na obcych tam zblizajacych warczy), a ja mam u siebie dwa koty.

Mysle, ze po jakims czasie dogadaliby sie. Ostatecznie, schodziliby sobie na wzajem z drogi.

Co do innych psow, to na spacerze, sobie podwochuje sie z innymi raczej w sposob pokojowy, chociaz jest kilka "sasiadow" z ktorymi sie nie toleruja.

Kiedys, przez jakis czas, zaopiekowalismy sie jamnikiem przyjaciela rodziny. Byl u nas z miesiac. Psy sie tolerowaly, jamnik wiedzial, ze jest "w gosciach" a Bas zachowywal sie, jak gospodarz domu, czyli pilnowal go, ale nie warczal na niego, nie szczekal.

Gdyby w domu bylo wiecej psow, to wydaje mi sie, ze lepiej sprowadzic psa wzietego ze schroniska do domu gdzie juz psy sa, niz na odwrot. Bo jesli taki bidula bedzie sie wychowywal sam, a potem sie inny pojawi, to moze byc mu smutno

mam nadzieje, ze cos Ci pomoglam, jesli tylko masz jeszcze jakies pytania, to pisz!!

pozdrawiam!

Edytowane przez karmeleiro
Czas edycji: 2005-05-24 o 20:48
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując