Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak prowadzić księgowość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 20:22   #11
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Jak prowadzić księgowość?

Cytat:
Napisane przez kosmak Pokaż wiadomość
Czyli zamiast Kadry i Płace może być Rachunkowość? Zostałabym pewnie w tej szkole co teraz jestem, mają właśnie nie drogą rachunkowość dwuletnią, dostaje się tytuł technika. Może w tą stronę bardziej. Nie chcę za prowadzenie księgowości nikomu płacić bo tak jak ktoś tutaj napisał - będę musiała płacić zus, zawsze są jakieś opłaty i księgowy nie jest potrzebny. Przynajmniej póki biznes się nie rozkręci.
Bardzo mądrze... a później zgłosi się US jak popełnisz błąd i wtedy dopiero będzie tracenie pieniędzy. Sama mam działalność i może z 7 FV na miesiąc. Za księgową płacę niecałe 200zł. Wolę ją, jej wyliczenia podatków i załatwianie moich spraw w Urzędach niż uczenie się na własnych błędach.
Moim zdaniem lepiej znaleźć kogoś doświadczonego i zamiast tracić czas na rozliczenia, poświęcić go na rozwijanie biznesu, naukę przepisów prawnych itp. Zawsze się znajdzie doświadczona osoba, która będzie chciała "dorobić" za parę groszy.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując