Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-09, 07:44   #2760
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witajcie kochane!

Przez Was mam ochotę na placki z jabłkami! Chyba będe robić je w najbliższym czasie

Mąż wrócił wczoraj po 20stej z kwiatkami dla mnie, ale śmialiśmy się, że lepsze by było jakby mi coś do jedzenia kupił, bo taniej Potem zaś stwierdził, że trzeba z życzeniami zadzwonić po kobietach z rodziny. No i teraz- wyobraźcie sobie, że termin porodu za 12 dni, a Wasz syn/zięć/wnuk dzwoni do Was po 21 Wszyscy pytali na początku "A jak czuje się Aneta?" Zamówiliśmy sobie pizzę, a potem.... Miałam straszną noc. Kręgosłup, to mi chyba w supeł się zawiązał. Jak nie plecy, to biodro albo noga. Tak mi się mięśnie brzucha napięły u góry i z dołu, że myślałam, że nie wyjdę z łóżka.
Dobrze, że wczoraj posprzątałam, to dziś pojedziemy sobie spokojnie na zakupy, a i do mojej mamy. Mój brat za mną tęskni i pora się z nim zobaczyć

Udanego weekendu kochane! Śmiało możecie rodzić
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując