Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę stracić mieszkanie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 08:44   #311
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy mogę stracić mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez nie ma niku Pokaż wiadomość
Poprostu mnie piwnica przeraza na tyle ze nawet nie mam do niej klucza, nie zmienilam kłódki po wczesniejszych wlascicielach i jedyny klucz dalam dla tej lokatorki. Wolalam codziennie nosic ziemniaki ze sklepu niz kupic caly worek i tylko zejsc do piwnicy po nie. Dlatego tak mnie to przeraza i nachodza mnie mysli ze ona moze tam urodzic, cos sie stanie i bede miala wyrzuty sumienia z tego powodu. Do domu napewno jej nie przyjmę ale chcialbym miec pewnosc ze nic zlego jej sie nie dzieje.
Czemu nie przewieziecie dalszej części rzeczy z piwnicy i jej po prostu nie zamkniecie? Wierz mi, ona już się odpowiednio ustawi i w żadnej piwnicy (skąd ten pomysł ) rodzić nie będzie. Powiedziałaś A, musisz powiedzieć B i C - tutaj nie ma już miejsca na spoglądanie za siebie i jakieś martwienie się o panią, która przyjmowała do Twojego domu dzikich lokatorów, niszczyła Twoje mienie i chciała Cię naciągnąć na mieszkanie u Ciebie, póki jej czegoś nie znajdziesz. Spryciara i tyle. Przestań się nakręcać. Żadna to Twoja koleżanka. Moja siostra się mega przejechała właśnie na takiej pannie, wiecznie jej współczuła, miała wyrzuty sumienia, a tamta ją na końcu okradła, obrobiła jej tyłek, dziecko podrzuciła matce i "żegnajcie frajerzy". Ktoś taki jeszcze lepiej się ustawi w życiu, niż Ty.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-03-11 o 08:47
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując