Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zuzana Light
Wątek: Zuzana Light
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 17:13   #1628
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
W Lidlu coś takiego było ostatnio za 100 zł ale boję się, że tanie to się szybko rozwali.

dokładnie bosu, ostatnio zuzka bardzo to polubiła, a ja wciąż zastanawiam się jak to zastąpić, bo to jest jakby ścięta piłka, zastanawiałam się nad piłką lekarską - też trudno na niej utrzymać równowagę i przydałaby się do innych ćwiczeń, ale jest nico twardsza niż bosu. w sklepach ze sprzętem rehabilitacyjnym są też takie sflaczałe poduszki okrągłe o grubości ok 4cm z wypustkami - kiedyś ćwiczyłam na tym nogi jak miałam problem z kolanem i jeśli chodzi o utrzymanie równowagi i miękkość to jest to coś podobnego tylko nieco mniejsze niz bosu, ale zajmuje mniej miejsca i jest poręczniejsze.

Jeśli chodzi o lidl i ogólnie serię sportową crivit - to polecam, są to rzeczy dobrej jakości w stosunku do ceny i często mają bardzo długie terminy gwarancji, sama mam już od nich piłkę o średnicy 56cm, hantle, ubrania sportowe i bielizne, krokomierz i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona więc jak masz wątpliwości to śmiało bierz,

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
tez sie zdziwilam jakie to drogie myslalam ze 50-100zl...mysle ze mozna uzyc jakiejs mocnej miski odwrocowej dnem do gory, lub garnka, albo robic bez, mysle ze tez da rade sie zmeczyc

broń boże miska, to może być niebezpieczne dla stawów jak źle staniesz, w dodatku może odjechać, cały urok bosu jest taki, że ono się ugina i nawet nieświadomie napinasz całe ciało żeby utrzymać na nim równowagę - tak jak na piłce

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

mam jeszcze pytanie, może trochę offtopowe ale wiem, że na forum są kompetentne osoby, które mi doradzą.
Otóż proszę o jakąś propozycję szybkiego (tzn max 6 różnych ćwiczeń) treningu na nogi z wykorzystaniem maszyn ( nie wolnych ciężarów) na siłowni. Zależy mi na wyszczupleniu ud, szczególnie górnej części - chyba bryczes się to nazywa:P nie mam pojęci jak to skomponować, jaki ciężar , ile serii po ile, ile odpoczynku itp. a zależy mi na takim treningu gdyż nogi to u mnie najsłabszy z wizualnego pkt widzenia element ciała ( są po prostu grube i masywne i w nich przede wszystkim odkłada się tłuszcz) . Chciałabym mieć jakiś nieskomplikowany zestaw na szybki trening tej partii. z góry dziękuję
aven jest offline Zgłoś do moderatora