Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wasi szefowie
Wątek: wasi szefowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-25, 14:58   #29
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: no i po pracy...

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Zadzwoń do PIPu, na pewno znajdziesz gdzieś w Necie do nich numer (miałam gdzieś zapisany, ale nie wiem gdzie ). Wytłumaczysz o co chodzi i będziesz miała najbardziej sprawdzone informacje co i jak robić, oni są właśnie od takich spraw. A sądu pracy nie ma się co bać w Twojej sytuacji, Twój pracodawca liczy właśnie na to, że nie zamierzasz tam iść, on wygrać nie ma szans (redukcję etatu też trzeba udowodnić, jeśli zatrudnią kogokolwiek na Twoje miejsce będą mieć problemy).
A jeśli chodzi o "Tak sie nie robi.", to jeszcze dużo przed Tobą .
Tak, telefon do PIP-u to niezly pomysl. Myslalam o tym. To by mi odpowiedzialo na wiele dreczacych mnie pytan...

Cytat:
Z innej beczki - pomyślałaś, że może ktoś z Twojej firmy "podrzucił" link do Twoich skarg na szefa odpowiedniej osobie? Nie wiem, czy pisałaś cokolwiek z pracy, jeśli tak, to podczas Twojej nieobecności ktoś mógł sprawdzić na Twoim komputerze na jakich stronach bywałaś i tym samym dotrzeć do Twoich wypowiedzi.
Nawet kiedy siedzialam przy biurku z komputerem to w pracy nie korzystalam z internetu.
Zdaje sobie tez sprawe z tego ze internet jest dla wszystkich... rowniez dla osob podstepnych i zlosliwych. Dlatego nigdy nigdzie nie pisalam nawet nazwy firmy w ktorej pracuje - tak na wszelki wypadek, aby komus nie przyszlo do glowy cos do nich napisac na moj temat.

Dziekuje wam dziewczyny za wsparcie i pomoc
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując