Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 09:07   #4498
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość

Zostały 2 dni... Wczoraj nawet mąż już mnie na piłkę wyganiał więc i dziś na niej posiedzę Nawet na seks się zdecydowaliśmy, ale nie powiem by było jakoś super wygodnie, hehe. Czułam w nocy jak dzidzia się układa więc jestem dobrej myśli. Chociaż już mamy pomysł bym w czwartek ewentualnie wzięła auto jesli pójdę do lekarza, bo mogę urodzić po drodze. Brzuszek napięty cały czas i głównie z tego powodu pobolewał mnie w nocy. Mały silnie naciska, jest dobrze No i ból na dole kręgosłupa zaczyna się pojawiać, ale to delikatnie i mija

Jak tak wczoraj oglądałam wiadomości o tych mama, które starają się wytrzymać do 18stego (w tym jedna, która chciała negocjować z lekarzami), to naprawdę mi ich żal i zastanawiam się czy politycy nie widzą absurdu tej całej sytuacji. Zastanawialiśmy się z mężem czy nie powinniśmy się też zgłosić do Uwagi czy czegoś takiego , że jestem mamą II kwartału, ale przez ZUS nic z tego nie będzie Może by coś wywalczyli, hehe.

Udanego dnia mamusie
Dla mnie powtarzający się temat jest już nużący- nic nie wiadomo, ustawa nie weszła a cyrki takie jakby już obowiązywała- zarówno wśród pacjentek jak i rodziców. Ja nie wiem czy niektóre baby są tnaprawde takie durne, że myślą ze jak zacisną nogi to się dziecko nie urodzi wtedy kiedy zechce?


dni- to masz do terminu- a kiedy się synek zdecyduje wyjść to inna sprawa- więc się nie napalaj, bo za dwa dni bedziesz pisać- już jeden, dwa po terminie.... popatrz ile naszych dziewczyn urodziło w terminie:confus ed:

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
witam sie z rana

wzielam 2nospy ... jesli nie pomoga .... to

ahaha

ani siedziec - ani lezec - ani chodzic
wiec jest fajnie
czekam na rozwoj akcji
to my z Tobą czekamy

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Villga na poacztku to normalne, hormony i nowa sytuacja, w ktorej musimy sie odnalezc..
Ptaszysko dobrze radzi, porozmawiaj tez moze z mezem o tym, wazne by on Cie teraz wspieral, ale tez obserwowal - depresja poporodowa to juz raczej nie rzadkosc, coraz czesciej sie o tym mowi..

i nie zamykaj sie w domu, wychodz jak najwiecej do ludzi, zapros przyjaciol, dasz rade




TEN dzien jest juz coraz blizej


no tak, takie uczucie jakby reka pracowala cala nocke

może pracuje



Alliw- najpiękniejszych i najcudowniejszych dni z miłością i szczęściem u boku


Heloł, ja się za chwilę zbieram na ktg i gina- jestem padnięta i niewyspana po dwóch dniach luzu znowu o 4 rano obudził mnie ból zębów/ szczęki promieniujący do ucha aż. Chyba się dziś uprę u dentysty że musi mi pomóc i dojść do tego który boli (mimo plomb)

Edytowane przez despa
Czas edycji: 2013-03-19 o 09:08
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując