Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 14:01   #3112
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Dawno tu nie zaglądałam ;- )

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Już zadrutowana ale dziwne uczucie
poszłam od razu do kfc, miałam zjeść coś z kanapką, ale zrezygnowałam i same frytki zjadłam :p bałam się, że z frytkami połknę też kawałki aparatu ogólnie jak lekko gryzłam to już czułam zęby :/
i mam na dolnych 6 te podwyższenia, mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję
Aparat mam nosić ok. 1,5 roku. Od razu jak wyszłam zrobiłam też zapas różnych jogurtów oby tylko mocno nie bolało
Ou, ja godzinkę po założeniu aparatu już się bałam pić koktajl przez rurkę, zaczynały mnie od tego boleć zęby i w ogóle byłam przerażona, że mi coś odleci z aparatu. A teraz już wcinam grzanki, czipsy... ;-) a te podwyższenia na 6-tkach też miałam i się z czasem zaczęły ścierać.

Słuchajcie, czy jest możliwe noszenie wyciągów przez cały okres leczenia? Ja moje wyciągi noszę już od 4,5 miesiaca, od mojego pierwszego dnia z aparatem, liczyłam na ostatniej wizycie, że może się pożegnam z tym kłopotliwym elementem choćby na kilka miesięcy, ale tylko dostałam mocniejsze wyciągi - medium level, papużki kakadu ;- p najgorzej jeść z tym... Niekiedy nie ma jak ich zdjąć do posiłku, a potem pękają albo je połykam. Zresztą wosku też się najadłam w ciągu ostatnich paru miesięcy (widziałam, że była o tym dyskusja jakiś czas temu)!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora