Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 04:36   #204
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013 cz.VIII vel. Ciśnij dziołcha, ciśnij!

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

powiem wam ze ciesze sie iz mam tutaj znajome ''mamusie''
wlasnie jedna zaraz mi przywiezie Laktator
mowie wam godz temu mlody zjadl z dwoch cyckow ( po kapieli )
a ja siedze i siedze
i masuje .... cyce jak skaly .... jeszcze nie Plakusiam
ale juz blisko

.
kochana, mam nadzieję że laktator pomoże i będzie tylko lepiej
przykładaj liście kapusty, lub rób okłady z kefiru, by nie doszło do zapalenia
no i co najważniejsze przystawiaj małego jak najczęściej

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

no to i ja się pochwalę - Jakub napisał sprawdzian najlepiej z klasy , pani powiedziała ,że tak szybko napisał ,że na początku pomyślała ,że tak sobie siedzi bo nic nie umie .... a tu napisał na 6
do tego sam przeczytał całą lekturę - a to dużo jak na pierwszoklasistę .
brawooo zdolniacha!!!

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość

Nie wiem co dziś się działo mojemu dziecku, ale całe popołudnie był krzyk taki że chyba całe osiedle słyszało. Czy to mogą być już kolki?? Jestem tym tak zmęczona że padam. Psychicznie też nie najlepiej, codziennie musze sobie popłakać, a dziś już mam kulminację wszystkiego

Zmykam spać, póki mały śpi.
Dobranoc kochane.
możliwe, że gazy
w przychodni jak byłam na ważeniu to była kobieta z 2 tyg maluszkiem co już miał mocne kolki
aż się wystraszyłam, że Michaś też dostanie szybko

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Co pusto tu przy weekendzie U nas byli brat z bratowa, mały ogatszy w karuzele na łózko, zzapas ieluch i chusteczek...Dziewczyny zy WAsze dzieci wodza oczkami juz z aklorowymi przedmiotami? JA mam wrażenie, ze KAcoer nie widzi Wiem,ze na poczatku dzieci słabo widz,a ale jemu macha sie rozed oczami czyms a on zero reakcji...Czy to normalne u 2 tygodniowego malucha, bo zaczynam sie martwić...
-------------
Znalazłam artykuł..wiec to chyba normlne http://parenting.pl/portal/kiedy-noworodek-widzi
Mój Michaś śledzi wzrokiem karuzelkę, mamy taką biedronkę i uwielbia się na nią patrzeć, bo to kolory noworodka są - biel, czarny i czerwony
Julka też ją uwielbiała.
Lubi też oglądać te swoje obrazki w pokoju i w salonie mój obraz z końmi
Aaaa i lubi swoją lampę samolot

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Jakie macie wózki?
ja mam Roan Marita i powiem tyle rewelacja!! o wiele lepszy niż mój poprzedni Tako.
Prowadzi się go po prostu baaajecznie. A chodzimy po mieście, w lesie, po zaspach śnieżnych, spisuje się idealnie w każdych warunkach.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Laski cięzarne- cieszcie sie ostatnimi chwilami z brzuszkami...ja chociaz mam szkraba swojego przy sobie tęsknie za tymi ruchami pod sercem i kopniaczkami....Jakoś już nawet nie pamiętam, jak to było.... Patrze sobie tak na KAcperka i myśle, jak on w tym brzuchu się zmieścił
dokładnie to samo ostatnio myślałam





Hej
Ja przeziębiona po prostu masakra, Julka ma katar
Nawet nie ma czym się leczyć podczas karmienia piersią

Michaś spał ponad 8 godz, wstał na karmienie o 5:00 i już śpi
A ja musiałam odciągnąć mleko, bo jeszcze ciekło i wiecie co..... odciągnęłam prawie 400 ml
Dziś na 11:00 do kościoła idziemy w 4, na niedzielę palmową
Potem na obiad do moich rodziców.
Wczoraj wysprzątałam salon na święta, tż umył okna, ja wyprałam firanki. Dziś czeka mnie prasowanie ich
Udekorowałam salon na świątecznie ))

aha i u nas właśnie -15' wioooosnaaa nie ma co

Buziaki kochane
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując