Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-28, 15:25   #2683
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miała być kopenhaga, ale mając farby w domu nie mogłam się powstrzymać żeby ich nie użyć... i nie żałuję! Rudego prawie już nie widać, a jak już to kilka pojedynczych pasm które nie rzucają się aż tak w oczy Włosy przy spłukiwaniu fajne, miękkie, po nałożeniu odżywki z loreala jeszcze lepsze- lejące się i swobodnie przechodzące między palcami 50ml farby idealnie starczyło na pokrycie moich włosów do ramion, z tym że mieszanka była baaaardzo gęsta- samą farbę z trudem wycisnęłam z opakowania. Mimo tego minusa farbę mogę Wam jak najbardziej polecić, tubka kosztowała mnie jedyne 7,50zł a jak narazie zadowoliła mnie o wiele bardziej niż wszystkie poprzednie farby Zobaczymy czy z trwałością koloru i nie-rudzeniem będzie tak jak to pisały inne wizażanki na KWC- jeśli tak zostaję przy tej farbie Aśka dość dobrze zrównała mi kolor włosów, przy następnym farbowaniu powinno być jeszcze lepiej Niestety odrost wyszedł mi zupełnie rudy, ale czego mogłam się spodziewać po wodzie 3-4%

Joanna Color Professional, 8.1 jasny popielaty blond

p.s. wybaczcie mi moje miny
natural , jak talala
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora