Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 17:48   #1537
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Farby Subrina Unique

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Z naturalnego ciemnego blondu na średni blond łatwo przejść, ja tak farbowałam wiele razy zwykłymi farbami ze sklepu. Raczej bardzo jasne blondy trudno otrzymać, a szczególnie w chłodnych odcieniach.
wiem, ze latwo przejsc zwyklymi farbami ale boje sie tego, czy nie zniszczy to moich wczesniej uszkodzonych farbowaniem wlosow jestem po prawie 2letniej przerwie od farbowania bo kilka lat temu rozjasnialam i moje wloski byly w tragicznym stanie, nawet, kiedy dawno zmienilam kolor na glowie. wiec scielam, zrobilam ciemny braz i czekalam az odzyja. teraz sa dobre ale nie lubie naturalnego koloru skoro mam problem z tym, jak rosna chce chociaz cieszyc sie z ich kolorku
macie z zanadzu jakas farbe fryzjerska ktora nie szkodzi wlosom? znalazlam tez inny produkt, aptekowy - biokap. znalazlam ladne opinie o tej farbie, ze nie niszczy wlosow i takie tam trele morele. kupilabym ta farbe ale przeczytalam, ze wlosy po niej czesto wychodza znacznie ciemniejsze niz na opakowaniu a nie chce skonczyc z brazem bo nienawidze tego koloru u siebie
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując