Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-02, 19:46   #143
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ojej, ale Ty pięknie w nich wyglądasz właściwie, jak gabi, we wszystkim Ci świetnie!

I jak te gołe łapki zobaczyłam i śnieg za oknem to aż mi się dziwnie zrobiło kiedy ta wiosna?

no właśnie gdzie ta wiosna? bo na razie mogę robić jedynie takie przebieranki przed lustrem

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz Dobrze,że można wydłużyć nogawkę , u kogoś nie przeszkadza mi taka długość ale sama nie czułabym się komfortowo Kojarzę,że jesteśmy podobnego wzrostu( ja mam 171 cm) więc u mnie będzie podobna długość
Sandałki również fajnie prezentują się
tak, ja mam ok. 170 cm, ale można odwinąć ponad 5 cm, więc może warto żebyś sobie zmierzyła

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
uwielbiam pepitkę
ja też

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;40092079]Pięknie w tych sandałkach
Zazdroszczę Ci ich, mnie nie udało się ich kupić w odpowiedniej dla mnie tęgości, a Tobie trafiła się odpowiednia para

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Klasyczne spodnie zawsze są na topie Ładnie na Tobie leżą a z dłuższymi nogawkami będzie [/QUOTE]
dziękuję
Kasiula spróbuj może on-line? ja sandałki mierzyłam w sklepie i były dużo za szerokie, ale stwierdziłam że spróbuję on-line, i przyszły wąskie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz!
Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
rewelacja
Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Fantastic wyglądasz ������ dziewczyny korzystacie z aplikacji wizaz forum? Chodzą Wam zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez andzioch Pokaż wiadomość
Fajnie w nich wyglądasz
dziękuję dziewczyny

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
jak jest z rozmiarowka tych butow? Bo ja juz w zeszla wiosne mialam chrapke na bezowe, ale jakos zdecydowac sie nie moglam z mango mam jedne buty 41 a inne 40 i zastanawiam sie jaki rozmiar tych byloby bezpieczniej brac....
ja z zary mam 40 -41 a w Mango raczej 41 jest na mnie dobre, więc z tych asymetrycznych brałam 41
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama



Edytowane przez fantastic
Czas edycji: 2013-04-02 o 20:24 Powód: lit.
fantastic jest offline Zgłoś do moderatora