Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie umiem używać perfum...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 01:49   #7
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Nie umiem używać perfum...

Ju, Ty mi się od samego początku Twej bytności tutaj z niespokojnym, perfumeryjnym duchem kojarzysz, dość wspomnieć Twoje ciągłe rotacje flaszek, albo popadanie ze skrajności w skrajność: "kocham - nie znoszę". Pytanie tylko, czy w tym szaleństwie jest metoda... Z jednej strony przekonany byłem, że chodzi Tobie o "gonienie króliczka" właśnie, o ciągłe testy, o nowe bodźce i doznania. Z drugiej, że masz już przecież swoją przemyślaną, "najmojszą z moich" kolekcję, że cała reszta to tylko sprawiająca radość odskocznia, zabawa, poszukiwanie "tego czegoś". Wierzyć mi się nie chce, że podchodzisz do swojego zbiorku jak kolekcjoner numizmatów, który raz kiedyś wyciąga swoje zbiory, w białych rękawiczkach i z wielkim pietyzmem, a po nacieszeniu nimi oczu (i własnego ego) chowa z powrotem w bezpieczne miejsce. To mi do Ciebie w ogóle nie pasuje. Może po prostu przesyciłaś się na czas jakiś zapachami, znudziłaś, wpadłaś w rutynę? Może kilkudniowy odwyk przyniósłby jakąś pozytywną zmianę? A może używanie perfum bez głębszego zastanawiania się nad ich kompatybilnością z Twoim obecnym nastrojem, wyobrażeniem o sobie czy też wyobrażeniem o Twoich idealnych perfumach? Może po prostu trzeba wrzucić na luz i przestać panikować niepotrzebnie? Co by tą przyczyną zniechęcenia nie było, życzę szybkiej odmiany!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując