Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie umiem używać perfum...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 18:48   #22
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Nie umiem używać perfum...

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ju , bo Ty jesteś kiper a nie używacz i co na litość boską stoi na przeszkodzie temu , żebyś miała ulubione zapachy na ręce a nie na szyi ?

Nie przejmuj się , ciesz się testowaniem , miej swój ołtarzyk - przecież to wszystko to ma być przy-jem-ność , więc uszy do góry
Nie ma obowiązku używania perfum w jeden określony ustawowo sposób
Nooo...może
Fajnie to przeczytać

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość

Rozdzielanie zapachów do wąchania i do pachnienia to naprawdę dobre podejście - też właśnie daje więcej luzu. Powodzenia!
No właśnie. I przestać się łudzić, że szukam zapachu do pachnienia - po prostu szukam zapachu interesującego

Cytat:
Napisane przez newelka Pokaż wiadomość
Justyno, a może Twoja nadwrażliwość polega na tym że wykształciłaś w sobie tak zwanego "nosa" perfumiarskiego.

Może stąd i Twoja potrzeba by znaleźć zapach "którego nie ma", aby "udawał skórę". I wwąchiwania się zamiast tego w to co dookoła.


Może Ty już po prostu doszłaś do kresu zabawy w "lubię ten zapach"? Może przed Tobą się otwierają nowe drzwi - tworzenie własnych... Z olejków, chociażby.
ad. 1 niemożliwe. Nie mam na tyle wrażliwego węchu. Ale takie posądzenie jest dla mnie komplementem

Rzeczywiście, lubię się wwąchiwać...przede wszystkim chcę mieć wybor, co wącham - rekę mogę sobie schować do kieszeni, a nos?

No więc...zrobiłam swój zapach - ale i on zaczął mnie wkurzać (może dlatego, że jest na Iso)
Inne składniki są dla mnie, niestety, niedostępne. Gdybym mogła wytwarzać aldehydy - o, to byłoby coś!

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
A poza tym inni ludzie raczej i tak nie wychwycą wszystkich tych niesamowitych niuansów zapachu, mnogości składników itp. itd., najwyżej pomyślą jedną z tych 3 myśli (ewentualnie z jakimiś małymi dodatkami czy modyfikacjami): "o, jak ładnie", "ale dziwnie", "ale brzydko" (No chyba, że pójdziesz na pachnące spotkanie forumowe, albo obracasz się na stałe w środowisku perfumoholików czy wrażliwych nosów)

nie ma co się wysilać
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując