Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysokie kobiety na obcasach ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 19:17   #671
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Natalia_190 Pokaż wiadomość
Hej, po przeczytaniu wypowiedzi wszystkich dziewczyn totalnie nie wiem co robić. Mam 16 lat ,178 cm wzrostu ,niekończące się nogi. Nie uważam swojego wzrostu i figury za kompleks.
Niestety gdy przychodzi czas ,kiedy to wszystkie moje koleżanki zakładają obcasy na imprezy ,czuję się źle ponieważ w towarzystwie dziewczyn ( 160-174) ja 178 + obcasy 12 cm to nie jest chyba fajny widok...
Każdy kto widzi mnie w obcasach od razu rzuca komentarzami : ...
BOŻE ,ALE TY WYSOKA JESTEŚ | O MATKO ! itp..
Mój chłopak jest ode mnie wyższy ,niestety gdy wysokość obcasa przekracza 12 cm to ja staję się wyższa .

Wczoraj przyszła do mnie paczka z nowymi koturnami ( 13 cm ) ,nie mogłam się już doczekać kiedy w nich gdzieś wyjdę ,a dobrze się składa bo w następny weekend szykuje się impreza. Mój humor zepsuł mi mój chłopak. Ustałam przy nim w moich cudeńkach .. po 1 byłam wyższa co już jest dla niego niedopuszczalne po 2 komentarz typu : boże jak ty wyglądasz ,jak chłopak . Dzień zakończony płaczem.
Dziewczyny ,co mam robić ? Czy 178 + wysokie obcasy to dobry pomysł ?
Witaj Uważam, że masz super wzrost, idealny po prostu i śmiało noś obcasy jeśli lubisz
Twoje wahania wynikają z tego, że jesteś jeszcze bardzo młodziutka, ale zobaczysz, za rok, dwa, twoi rówieśnicy jeszcze podrosną i nie będziesz się tak dziko czuła.
Sama pamiętam jak byłam najwyższa ze wszystkich, ale jak miałam 178 to super było. Niestety podrosłam jeszcze z dwa i pół centymetra i ciągle mi za dużo tych cm do obcasów. Ale jakbym się cofnęła do tamtego wzrostu to byłabym wniebowzięta

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Witam
Przy 185 cm robię co mogę, żeby nosić buty na płaskiej podeszwie, ale okoliczności nie zawsze temu sprzyjają - tak było ostatnio, kiedy z braku interesujących modeli zdecydowałam się na buty na 6-centymetrowym obcasie.
Wiem, że wypowiadały się tu dziewczyny wyższe, noszące buty na większym obcasie, ale nie zmienia to faktu, że nawet w tych 6 cm czuję się nieswojo, jak ktoś już napisał - jak małpka w zoo
Odrębną sprawą jest to, że lubię wysokie obcasy (no, może takie w granicach 8-10 cm), jednak nie zdecydowałabym się na założenie ich, czułabym się wtedy niedobrze.
Co do reakcji ludzi - spotkałam się z całą gamą, najczęściej jest to jednak czysta ciekawość (czyli, kolokwialnie to ujmując - gapienie się).
Witaj no ja też do tych 6 cm się przełamuję, choć jestem troszkę niższa od Ciebie. Tak to już będzie z ludźmi, najważniejsze, to by nosić się tak, aby samemu sobie się podobać
Mamy tę zaletę, że nawet w płaskich butkach możemy wyglądać elegancko i reprezentacyjnie, jeśli dobrze je dobierzemy do stroju
A w obcasach lubię proporcje i smukłość sylwetki, ale jak już wyjdę między ludzi to źle się czuję
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując