Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 19:57   #106
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez asiuleeek0052 Pokaż wiadomość
Wstawiam moje włosięta po kolejnych miesiącach zapuszczania juz prawie pół roku nie były podcinane i chyba maja się dobrze ale i tak myślę aby je podciąć kilka cm aby miały zdrowy kształt tylko nie wiem czy podciąć je na prosto czy może na kształt litery V czy może U, jak dziewczyny uważacie?Czy może nie robić z nimi NIC ;p
piekne ja bym nic nie robila z nimi tylko zapuszczala

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Mojee Niestety od poprzedniego podcięcia - w połowie grudnia nic z nimi nie robiłam Teraz powróciłam do zmasowanego ataku i w przyszłym tygodniu lecę podciąć końce

asiuleeek0052: Jakie piękne włosy! Marzą mi się takie równe, proste włosy!
kolejne piekne wlosiska

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
Po farbowaniu. Jeszcze dodałam także porównanie roczne, bo tak się składa, że minął rok od mojego posta w tym wątku...;p
Oczywiście z tego co pamiętam, rok temu miałam o wiele bardziej zniszczone włosy chociaż na zdjęciu tego do końca nie widać. Mniej więcej od tamtego momentu zaczęłam być włosomaniaczką, także pamiętna chwila!
ladny blondzik
Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Witam, oto moje włoski Loreal casting w piance intensywna miedź, po 2 myciach
kolor z pierwszego zdjecia cudny

Cytat:
Napisane przez PannaLokowana Pokaż wiadomość
gunia969, ale masz obłędne te loki! też takie kiedyś będę miała xd może xd

Dorzucę swoją owcę i ja! "stylizowana" w dość dziwny sposób, bo "zmyłam" olej z pestek winogron balsamem mr. potters, czyli praktycznie zmyłam go tylko do połowy. Efekty jak widać zadowalające, włosy na tłuste nie wyglądają, choć pod ręką czuć, ze takie lekko są.

pierwsze zdjęcie z lampa, drugie bez. przyrostu jak nie było tak nie ma, owca rośnie na boki i w górę :/
loki niesamowite
__________________
CEL I- włosy dł. 80cm- osiagnietyaktualnie 82 cm -> 85 cm ->94cm



BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując