Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie umiem używać perfum...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 18:25   #25
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Nie umiem używać perfum...

Chyba mam coś podobnego....
Kiedy jestem w domu i nie muszę wychodzić, pachnę tylko nadgarstkowo, często czekając, aż zapach zniknie, żeby móc zaaplikować kolejny (czasami pomagam sobie i po prostu zmywam go, nawet, jeśli nie wywołuje u mnie negatywnej reakcji).
Kiedy muszę już gdzieś wyjść, to z reguły perfumy w małej ilości lądują tylko na szalu i płaszczu, sporadycznie na szyi, tak, żebym po powrocie nie pachniała już tym, czego użyłam przed wyjściem, zrezygnowałam z perfumowania włosów.
Z drugiej strony chcę poznawać nowe zapachy, mam listę perfum, które chciałabym mieć, ale co najwyżej we flakonach o pojemności 30 ml, większych ilości nie jestem w stanie zużyć. To nie jest kwestia tego, że nie potrafię, czy nie chcę nosić perfum, po prostu zbyt często nudzą mnie one, potrzebuje odpoczynku. Kiedy jakiś zapach mnie już znudzi, to odstawiam go na kilkanaście dni, po czym wracam do niego na jeden - dwa dni i znowu odstawiam.
Wydaje mi się, że kiedyś, mniej więcej dwa - trzy lata temu, byłam bardziej stabilna zapachowo, potem nastąpił upadek autorytetów i obecnie wciąż poszukuję - nie tyle ideału, ale czegoś, co nie wprowadzi mnie w znudzenie po kilku użyciach. To nie jest chyba niemożliwe, trzeba tylko czasu, żeby trafić w odpowiednią niszę.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując