Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-08, 15:09   #3933
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie, więc wrzucam
już tylko jedno cięcie, możesz z takimi chodzić do wakacji a po wakacjach ściąć np. włosy sporo jeszcze urosną a wiadomo, że końce trochę wysuszają od słoneczka więc po co wcześniej ciąć
Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
kreconowlosa, masz przecudowne włosy! I jaki duży odrost


Oj, o wiele łatwiej... Gdyby to nie była henna z indygo pewnie już bym była po dekoloryzacji Ale jeszcze w tym miesiącu zafunduję sobie właśnie pierwszą warstwę pasemek, zobaczymy jak to będzie szło


Na pewno będę trzymać!

Przy okazji znalazłam zdjęcie, które idealnie oddaje stan moich włosów sprzed jakiegokolwiek farbowania (bo jeszcze zanim zrobiłam się ciemna rozjaśniałam włosy do mega-jasnego blondu). Ile bym dała, żeby już mieć taką czuprynę Mam nadzieję, że mi znowu takie odrosną, albo przynajmniej w zbliżonym kolorze...
przydaly się kciuki
śliczne są u tej dziewczyny na zdjęciu masz do czego wracać, więc jak widzisz - warto przecierpieć

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
kreconowlosa -> ostatnio mówiłaś, że powoli rosną Ci włosy, a tu proszę jaki piękny i dorodny odrost!


Dziewczyny, wszędzie się chwalę to i Wam: wreszcie się doczekałam i TŻ poprosił mnie o rękę!!!!!!!
Gratulacje! U nas to jest tak dziwnie, że zaręczeni od 1,5 roku już
a ślub tylko w głowie, bo póki co planować możemy sobie na sucho, poczekamy na mieszkanie swoje i dopiero wtedy ślub o ile się nie będziemy dąsać na siebie jak ostatnio
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
W takim razie życzę owocnego zapuszczania!

Stosowałaś/stosujesz może wcierkę Jantar? W moim przypadku albo faktycznie przyśpieszyła wzrost włosów, albo tylko to sobie wmówiłam.

U mnie niedługo 9 rok stuknie.
Co prawda pytanie nie do mnie, ale ja zamierzam znów używać Jantaru, bo swego czasu b. dobrze na mnie działał

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia naturalek, już po ścięciu ostatnich farbowańców
Włosy w ogóle nie układane ani nic, ale się spieszyłam :p Może będą dla kogoś inspiracją

Wróciłam do naturalek równo po 21 miesiącach od ostatniego farbowania
Chyba założę okulary bo mnie oślepią tym jak się błyszczą pozazdrościć!
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Na wypadające włosy polecam Jantar, ale trzeba go stosować regularnie. Zużyłam w sumie 3 buteleczki i widzę poprawę.

A powiecie mi jak określiłybyście mój kolor? To jest ciemny blond? Moja mama twierdzi, że jednak już brąz, ale jasny.

Jak widać końce są jeszcze ciut cieplejsze, ale i tak wydaje mi się, że farbowańce nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy.

Niestety mimo pielęgnacji moje włosy nie błyszczą się prawie wcale.

Zdjęcie

Zdjęcie2

A takie miałam w zeszłym roku (farbowane).

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Kicia131 masz piękne włosy! Gdyby moje miały taki blask i kolor, to pewnie w ogóle bym nie chciała farbować. A niestety koloryzacja od pewnego czasu bardzo mnie kusi.
Jak dla mnie to b.jasny brąz popielaty.
Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Moje już calutkie naturalne Zdjęcia nie wyszły za pięknie, ale mniej więcej widać włoski. Już wymagają podcięcia
Jak długo zapuszczałaś, że masz aż tak długie naturane? Zazdroszczę bardzo I z jakiej długości zaczynałaś, co i jak, pochwal się proszę i przypomnij swoją historię

I po egzaminie, jakoś dałam radę, wyników jeszcze nie ma ale jakoś się już tak nie martwię.
Od jutra praktyki przez cały miesiąc, dużo roboty ale jakoś muszę dać radę, jedynie terminy mnie przerażają ale nie tacy jak ja dawali radę, więc ja też muszę
Jak zgram zdjęcie, to pokażę Wam czy jest jakiś postęp w poroście
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora