Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci z Afryki czekają na pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-08, 16:23   #129
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na adopcje! - jeszcze 22 dzieci!

Cytat:
Napisane przez Athelas Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś z lubelskiego (Lbn?) robi paczkę?
Z czytania wątku zrozumiałam, że można kolekcjonować leki, wit, przybory szkolne, ubrania cieplejsze i letnie.
Mam pytanie co do ubrań, otóż w jakim one mają być stanie? Widziałam zdjęcia w jakich chodzą dzieci, jednak wstyd byłoby mi pakować jakieś bardzo znoszone lub nadniszczone, zgodzicie się prawda? Mam też dużo takich...oldschool'owych, które niezbyt atrakcyjnie wyglądają.
Proszę o dokładniejsze info o tym i odzew, jeśli ktoś jest chętny z lubelskiego.
Wiesz co, rzeczy zebrane możesz wysłać do osoby tutaj w Polsce - teraz Anecz robi paczkę i ona wyśle wszystko do Tanzanii, chyba, że ktoś z Twojego woj. faktycznie się zbierze

Co do ubrań to zniszczone, rozciągnięte, niemodne nie wiesz, ci ludzie mieszkają w buszu, ale wiedzą, że jest rok 2013 i jakieś tam dzwony i ubrania dzieci-kwiaty to nie W tych ubraniach ludzie/dzieci będą chodzić przez lata, ich rodzeństwo, więc muszą być w dobrym stanie, żeby służyły jak najdłużej. Nie róbmy tam wysypiska staroci, tak obrazowo mówiąc

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Jeśli się zgodzisz to podam Twojego maila na stronie adopcyjnej, na zorganizowanie wspólnej paczki z ludźmi z Lublina, ale wiąże sie to ze spakowaniem wszystkiego w pudło i wędrówka na pocztę .
MAMA, ale ja zrozumiałam, że Athelas chce się dołączyć, a nie sama organizować paczkę?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując