Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 23:55   #4576
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez sylle Pokaż wiadomość
bluesky49, piękna cera, ile ja bym dała by taką mieć... szczerze zazdroszcze! niestety nie jestem w stanie doradzić Ci co do kremów. glyco a używałam z 2 lata temu, ale pamiętam, że byłam jeszcze bardziej czerwona niż przed zastosowaniem i wysyp mnie nie ominął, po effaclarze duo również się czerwienie, ale przynajmniej działa na zaskorniki (albo znikają albo wychodzą) a może jakiś produkt z biochemii urody? np.tonik aha/bha, zużyłam już 2 butelki i mam dobre wspomnienia, na wizażu jest wątek z opiniami o nim, więc możesz dowiedzieć się tam czegoś więcej. tymczasem dobranoc wszystkim
Zdjęcia są trochę przekłamane ale i tak po tylu latach walki z trądzikiem jestem zadowolona z efektów. Zwłaszcza w liceum miałam ostre stadium nasilenia, nawet na plecach miałam krostki, przez dwa-trzy lata nie nosiłam bluzek na ramiączka czy z dekoltami na plecach
Blizny już mi się spłyciły po kwasie glikolowym 30%, ale teraz boję się go użyć. Mam zdecydowanie bardziej wrażliwą skórę i moje naczynka są bardziej kruche.
Na razie mam krem dla dzieci, bo wysuszyło mnie opakowanie benzacne... ale muszę zainwestować w coś lepszego. Zresztą nic nie działa na mnie na tyle, żeby już na zawsze pozbyć się tego problemu. Chyba przestałam już w to wierzyć.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora