Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 20:41   #3943
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach.
Jeny... niby rosną a do boba w którym będę się w końcu czuła bardziej jak kobieta jeszcze troochę
Najbardziej nie mogę się doczekać grzywki i... boków.
Trzymam kciuki! Ja obcięłam w zeszłym roku włosy w bardzo podobny sposób (jeszcze po tym bobie, którego wstawiłam, ale niestety nie mogę znaleźć dobrego zdjęcia - są tylko przodem). Dasz radę.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
według mnie bardziej kwestia fryzury.. tak jak dziewczyny pisały, brakuje objętości
zapuszczasz włosy?
Tak.

Już zdecydowanie zbyt wiele lat chodziłam w krótkich, a nawet bardzo krótkich fryzurach.

Znajoma poleciła mi fryzjera. Muszę przyznać, że jej włosy wyglądają świetnie (ale ma zupełnie inne tzn. kręcone, puchate), więc może i u mnie coś wymyśli na ten uliz a' la Severus Snape.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Dzisiaj Dziewczyny moja kolej na pokazanie odrościochów. To mój 100 dzień powrotu do naturalek, odrost ma - zależnie od miejsca - od 4,5 do 5cm.

Włosy rosną mi 0,5cm/10 dni. Żadne przyspieszacze porostu wypróbowane przeze mnie nie zadziałały .
Zdjęcie mocno wyciąga kolory, mój odrost w ogóle nie odcina się od farbowańców i nie jest taki ciemny, a farbowańce nie są takie rude - wszystko jest w jasnym odcieniu brązu.

Prawdę mówiąc, to liczyłam że 5cm będzie dłuższe wizualnie i jakoś bardziej spektakularnie będzie się prezentować. A tu nyc . Dobre i to, w sumie .
Bardzo sympatyczny chłodny blond.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora