Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Siano Na Glowie
Wątek: Siano Na Glowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-04, 13:57   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sianko na głowie

Maga ja tez doszłam do wniosku ze wszystko przez te głupie pasemka. Przemyslałam to jak wygladały moje włosy "przed" i "po" i faktycznie to wina koloryzacji. Najciekawsze jest to ze pasemka robiłam w salonie a pani fryzjerka zapewniala ze farba jest bardzo delikatna i moze mi jedynie pomoc w problemie z przetłuszczajacymi sie włosami. Ach... zeby byc piekna trzeba cierpiec! No ale wracaja do tematu. Miałam ( ichyba jeszcze mam resztke) odzywki L'OREALa, tej do włosow normalnych z tendencja do przetłuszczania. Pamietam ze po niej moje włosy były ładne i lejace ale tylko kiedy byly mokre. Mam wrazenie ze u mnie odzywki nie skutkuja. Gdy tylko włosy wyschna od razu pojawia sie "szopa".
Aha... pisałysci tez cos o produktach do pielegnacji włosow kreconych. Chyba wymieniałyscie Garniera i Frucits (nie wiem czy dobrze napisałam). Mogłbyscie mi polecic cos z kosmetykow tego typu zeby jakos zapanowac nad włosami?
Co do ściecia włosow to powiem szczerze ze mi zal. Tak długo je zapuszczałam ze teraz z ciezkim sercem mysle o nozyczkach. A dzisiaj to mi sie nawet sniło ze sie sama poobcinałam i wygladałam paskudnie. Dobrze ze to byl tylko sen (mam nadzieje ze nie proroczy).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując