Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 22:38   #346
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Miałam Uriage Bariesun SPF30 do skóry normalnej i mieszanej, a i tak nawet mojego suchara nawilżał idealnie. W ogóle nie bielił i nie powodował świecenia się skóry.

Ja wzięłam kokosowy i oliwkowy, a kupiłam Jardins Du Monde grejpfrutowy i z lotosem

Też bardzo dobra cena, ja pokochałam ten żel i chyba pozostanę mu wierna na dłużej

A pewnie, że mam ochotę u mnie kwiecień też odpada, z majem może być różnie, bo na "długi" weekend może gdzieś uda mi się wyjechać, a potem nie wiem, jak z pracą w weekendy... A nie wolałabyś już poczekać do czerwcowych wyprzedaży?

Ja się wybrałam na zakupy
Dostałam smsa -20% do Sephory i skusiłam się w końcu na tonik Soft Clean Estee Lauder, od dawna za mną chodził, wzięłam butlę 400 ml, chyba mi wystarczy do końca roku Kupiłam też róż ze Smashboxa Blush Rush w kolorze Flush (cudny jest) i nowy tusz z Guerlain.
Teraz planuję absolutny brak zakupów do czerwca!
Miałam sporą próbkę z linii Hyseac ale wyglądałam z nim jak dziecko obsmarowane wazeliną Przyjrzę się temu w takim razie

Można było wziąć 2 zestawy na jedną ulotkę?

Ja zamierzam też wrócić do niego, aczkolwiek nie wiem kiedy to nastąpi, bo mam teraz niezłą kolejkę z tych miniaturek

W sumie czemu nie- łatwiej mi będzie się odważyć przy niższych cenach

Ciekawe ile wytrzymasz Ja na szczęście smsa do S. nie dostałam, jeszcze bym kupiła jakieś kolejne miniaturki. W D. były mini 3 kroki Clinique, ale jakoś nigdy mnie to nie kusiło i się oparłam.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Factory w nadziei na jakieś wiosenne zakupy, ale wróciłam tylko z zapasem rajstop z Calzedonii i z zakupami z SP - kupiłam dwa L'Orealki: Opulent Pink i Blue Fashionista i filtr SVR Rubialine, bo był w cenie, w której widziałam go niedawno w aptekach internetowych. Może wiosna w końcu przyjdzie i trzeba będzie zacząć się filtrować.

Poza tym przedwczoraj z okazji słońca poszłam pierwszy raz w tym roku biegac i jak na mnie i moją tragiczną kondycję poszło mi nieźle. Dzisiaj też mam w planie.
Też nie lubię tego kompleksu handlowego- z outletów tylko raz kupiłam świetną spódniczkę w Vero Modzie i buty w McArthurze, a tak to zawsze wracam z pustymi rękami. Lubię małego Douglasika, SP i almę
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w Leclercu pojawiły się kosmetyki Himalaya i wpadła mi ostatnio maseczka z miodlą - zmienili opakowanie i chyba minimalnie skład, ale wciąż wspaniale działa chyba w L. są najtańsze te kosmetyki, za maseczkę zapłaciłam 7,29, a zwykle było to kilkanaście złotych
Ja coś kiedyś miałam z H.- na pewno balsam do ust, ale czy coś jeszcze to zupełnie nie pamiętam Natomiast w nowej gazetce R. są pasty do zębów w promocji i sobie kupię.
Dobrze wiedzieć na przyszłość, jeden Leclerc jest mi w Rzeszowie po drodze do babci/koleżanki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj 2 lakiery Catrice (w niższej cenie, 7,49) i wybrałam sobie do niego róż (jest promocja 2+1 gratis i o dziwo te gratisy całkiem fajne sa, nie to co wcześniej - jakieś niedobitki cieni czy kredki bez zakrętek).

Kupiłam też lakier z limitowanki Essence - szary z różowymi drobinkami
O, są jakies nowe limitowanki już? Człowiek to się jednak cofa jak nie zagląda regularnie na wizaż
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]Potrzebuję jakiś balsam do ciała, żel pod prysznic i odżywkę do włosów (kończę właśnie lawendową z Garniera i tę do brązowych włosów z Isany). Przyda mi się też krem na noc, bo obecnie używam jakiegoś z Kolastyny 30+ i wydaje mi się ciut za lekki, bo nie daje mi wystarczającego nawilżenia.
Kup mleczko Soraya z SP i daj znać czy warto One są z tej serii co kremy z olejkami do twarzy
Z żeli widziałam w Tesco albo w Realu 4 nowości z Fa- grejfrutowy z proteinami mleka, jaśminowy z wodą kokosową, granat, awokado
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując