Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zatracone na ASOSie :-) Zakupowe pogaduchy, Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 08:14   #354
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zatracone na ASOSie :-) Zakupowe pogaduchy, Cz. II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Tą nude wzięłam właśnie, ciekawa jestem jaka będzie na żywo
sliczna, ale 81 cm ? bedzie mi siegala do pepka a moze nie licza od "neck"? jak juz ja dostaniesz to przyslesz zdjecia?

co do dlugosci sukienek Asos, ja mam 175cm i unikam sukienek ponizej 87 cm, chyba, ze naprawde mi sie podoba, jest tania, y raczej "zimowa", do noszenia z rajstopami i kozakami Zwlaszcza, ze ja nosze sukienki do pracy i zle sie czuje w za krotkich. Strasznie mnie to denerwuje, bo niektore sa naprawde fajne, ale nie wiem na kogo sa projektowane. Pozniej, maja kolekcje Petite, ktora swoja droga jest pokazywana na tych samych patykowatych dlugich modelkach co za idiotyzm, a nie maja kolekcji Tall, tylko Curve, ktora jest dluzsza, dlugosc taka jaka by mi pasowala, no ale oczywiscie za duza. Tak jak by nie bylo dziewczyn powyzej rozmiaru 18 nizszych niz 175.... ehhhh.... ponarzekam sobie. Co mnie jeszcze denerwuje, to to, ze tylko kolekcja Asos ma podana dlugosc, reszte musisz zgadywac po tym jak lezy na modelce
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując