Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 21:47   #353
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ładnie poszalałaś. Daj znać czy motylkowy L'Oreal się nie osypuje czasem, bo tusze L'Oreala lubia to robić a on mnie jednak trochę kusi. Nowe Jolly Jewels mówisz? Muszę zaraz poszperać za swatchami.

Po ile są balerinko-trampki z F&F? Bo ja koniecznie chcę takie na rower, ale nie chcę jakos wybitnie inwestować w takie obuwie.

Co do balerinek to fajne sa teraz w Deichmannie z kolekcji Halle Berry, tylko te które mi się podobają to już na stronie ich nie ma, mam nadzieję że jeszcze je gdzieś dostanę. Przynajmniej są skórzane i ładnie wykrojone.

Granat mówisz? Taki zapach to bym chciała.

Jaka dzisiaj jest piekna pogoda. Przyszłam do pracy na nogach, od połowy trasy szłam w samym sweterku. Żałuję, że nie jestem dzisiaj na rowerze, ale idę po pracy odebrać prezent dla TŻa (przynajmniej mam taką nadzieję, bo sklep nie powiadomił mnie na razie, czy jest do odbioru ) na urodziny i na rowerze bym się z tym nie zabrała.

W ogóle to TŻ zmienił telefon i mam teraz jego stare BB, nowsze niż moje i jest na nie endomondo. Gorzej że ono twierdzi, ze dzisiaj idąc do pracy spaliłam tyle samo kalorii co wczoraj biegając, to nie jest specjalnie motywujące.
Postanowiłam trochę sobie odbić lata posuchy, no i czemu nie zaszaleć jeśli się tak opłaca, a to wszystko są rzeczy z mojej listy na ten rok
Jak użyję to dam znać na pewno. chociaz pod koniec żywotu Glam'eyes robi fajne firany więc to może trochę potrwać
Numeracja jest kontynuacją poprzednich, w m1 oglądałam.

Moje były po 42 zł, sporo, ale obecnym należy się już godny pogrzeb no i miałam zniżkę na 20%

Fajne mówisz? To muszę się przyjrzeć bliżej. No i przydałoby się coś innego też do chodzenia, ale zupełnie nie mam pomysłu

Ja nawet nie wąchałam a i tak chcę wszystkie 4 na razie wykańczam czekoladowy TianDe- pachnie jak mega pyszny deser

Oj śliczna, aż się bałam wziąć cieńszą kurtkę, bo nie wierzyłam że się utrzyma taka temperatura do wieczora, tymczasem wróciłam godzinkę temu i się zgrzałam bardzo
Ja chcę sobie właśnie coś na większe zakupy zamontować i jakieś linki też by się przydały

HAha, to rzeczywiście raczej nie zachęca. Mnie najbardziej motywuje kiedy czuję, że moje ciałko może więcej, dłużej i mocniej- nie potrzebuję żadnych liczników i porównań. Tylko po takiej przerwie trudno się wbić z powrotem do wypracowanego systemu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z błyszczyków mam Butter me up i Sweetly peach - bardzo mi się podobają. Nie mają drobinek, kolory sa lekko "rozwodnione"
Jak dłużej poużywasz to zdaj relację z działania tych olejków
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, żele brzmią ciekawie

A te mleczka Sorai to co za jedne?
No

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...a-Swiat-Natury a takie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na domiar złego w CH, z którego tylnym parkingiem sąsiaduję otwierają Wispol. Dotychczas był tylko w innym CH, w którym rzadko bywam.
Dawaj znać jakie tam nowości mają
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Za to chce mi się nowych perfum
Mi też się chce- obiecałam sobie szarą Pumę z all., ale jakoś jej nie było ostatnio, a wczoraj ktoś wrzucił za horrendalną sumę

Siostra była w Wenecji, przywiozła mi liner w pisaku czarny KIKO
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując