Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-29, 09:17   #1059
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Ostatnio testowałam...

Le Feu - nie zachwyciły. Takie jakieś drażniąco pieprzne. Może to ta kolendra? No i na mnie niestety ale nietrwałe. Bardzo szybko zniknęły. W każdym razie odetchnęłam z ulgą...

Le Feu Light - podoba mi się bardziej od klasyka. Rzeczywiście jest mleczny - ale w znaczeniu "konsystencji" a nie dosłowności zapachu. Taki aksamitny. I na mnie dużo trwalszy do klasyka. Kiedy klasyka już nie było czuć, Light pachniał sobie w najlepsze, prawie jak po zaaplikowaniu . Mogłabym go nosić.

Tygrys Kenzo - dużo ładniejszy od Słonia. Zaskoczył mnie natomiast swoją nietrwałością - spodziewałam się kilera na miarę braciszka, a on zawinął kitę i zniknął. Ale bardzo przyjemny, ciepły zapach. Muszę jeszcze raz przetestować, bo nałożyłam przy testach 3 zapachy (zakładając, ze Tygrysa i tak będzie czuć), a mi zniknął - mam więc tylko ogólne wrażenie.

Elixir de Mervilles - największe rozczarowanie. Spodziewałam się czegoś w stylu Couture Moschino - ciepłego wyrazistego zapachu z nutą pomarańczy, a dostała zwiądłą mandarynkę, która po chwili zamieniła się w cos co czym prędzej zmyłam z siebie - bo przypominało mi to pot . Blee...

Scent Intense - boski!! Miłość od pierwszego niucha. Taka na prawdę. Muszę mieć flakonik! Chciałam tylko poznać brata Scenta a on mnie wziął z zaskoczenia. Wcale nie męski, ani ponury. Dla mnie wspaniały - ultrakobiecy i radosny. Podoba mi się dużo bardziej niż klasyk. Klasyk - mimo że łudząco podobny - jest mocniejszy od Intense. Bardziej unisex. Odstawał mi trochę od skóry, był jakby obok. Intense ma wszytko to co podobało mi sie w Scent a dodatkowo jest jakby docieplony, "ulepszony" . Pięknie komponuje się na mojej skórze, wtapia się w nią - co chwilę wącham nadgarstek . Od kiedy go nałożyłam (przedwczoraj) mam go praktycznie non stop na sobie. Niestety muszę trochę przystopować, bo mam już niecały mililitr, a nim zdobędę flaszeczkę to trochę potrwa . Buuu... jak go chcę już!
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora