Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-12, 12:57   #357
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dawno nim nie malowałam, ale też wlasnie ostatnio miałam na niego ochotę, tylko śnieg padał i jakoś mi nie pasował.

Ja w sumie wszystkich daję dwie warstwy, ale podobne w konsystencji, kryciu i nakładaniu są na pewno In Stiches i Too Too Hot, a z jasnych Sand Tropez i Eternal Optimist, ale ich raczej będzie trzeba nałożyć dwie.
Teraz już pasuje.

Przejrzałam swatche i mam ochotę na Too Too Hot, Eternal Optimist (na ten to już się czaję od Twojego ślubu )
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Podobnie jak ice zawsze daję dwie warstwy, ale zgadzam się, że Too Too Hot i In Stitches mogłyby sobie poradzić z jedną warstwą. Ole Caliente, Thigh High, She's Pampered w zasadzie też...
Ja wolę dwie warstwy, bo wtedy głębia koloru wydaje mi się większa


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czytałam już, ja bym chyba nie skorzystała z takiego prezentu

Wybrałam w końcu jeżynowy żel.

Bardzo polecam, nawet się poryczałam kilka razy


Z serii jeżynowej mam wodę toaletową, uwielbiam jej zapach, tyle wspomnień.

Na pewno go zobaczę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No może i warto, faktycznie myslałam że droższę są te woski, tak jak świece, ale nawet mimo przystępnych w miarę cen jakoś nie wyobrażam sobie żeby mogło mnie to zacząć kręcić.
Ja też wpadłam, moją obecną kolekcję można zobaczyć na blogu tu.

Nie bardzo mam co więcej napisać, bo prawie nie wychodzę z pracy, więc niewiele się u mnie dzieje. Chwilowo "pilnuję" mieszkania brata, jeśli pamiętacie moje posty z wakacji to wiecie, jakie to dla mnie miłe wydarzenie. W związku z tym, że wyjątkowo mam dostęp do piekarnika planuję jakiś dobry obiad na sobotę, ale nie mam pomysłów - przychodzi wam na myśl coś łatwego z rybą lub kurczakiem?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując