Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-15, 13:18   #11
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Neuve Pokaż wiadomość
Suuuper, bardzo dziękuję za rady!
Twoje zdjęcia niesamowicie mnie zmotywowały do walki o ładne paznokcie - jutro wybieram się do Rossmana i tym razem im nie odpuszczę!
Bardzo miło czytać takie rzeczy , w trakcie zakładania tego wątku myślałam sobie: "Niech chociaż jednej osobie to pomoże"
Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
ja tez tak chce :-( moje zawsze obgryzalam i brak jest im dluzszej rozowej czesci niestety :-( lece i kupuje olejki
Super, pamiętaj o systematyczności i bądź cierpliwa Najlepiej postaw olejki przy łóżku, wtedy łatwiej wyrobić rutynę olejowania.

Dodam jeszcze, że przez ostatnie miesiące paznokcie mam zawsze pomalowane (czasami z przerwą na noc), co oznacza, że nie wychodzę z domu i nie wykonuję żadnych prac domowych bez lakieru. Jak widzę, że lakier traci przyczepność, od razu zmywam i maluję od nowa, nie dopuszczając do tego, by chodzić z pęknięciami czy odpryskami. Dlaczego? Nie tylko z powodów estetycznych, które są oczywiste, ale przede wszystkim dlatego, że mam wrażenie, że gołe, niczym nie zabezpieczone paznokcie a także lakier z pęknięciami/odpryskami to zaproszenie do złamań i rozdwajania się.

Na szczęście topy Sally Hansen pozwalają nosić nienaruszony mani nawet 6 dni

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Dla mnie też olejki są hitem
Brawo, rób zdjęcia i zachęcaj innych
Dziękuję
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora