Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-17, 20:01   #1199
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Witam W sumie nie wiem co napisać.. Ciągle podczytuje, ale weny i czasu brak na pisanie. Z dietą średnio. Choć nie jest tak źle. Staram się reguralnie jeść, raz lepiej raz gorzej mi to wychodzi. Dziś miałam okropny atak migreny i niewiele zjadłam.. Rano na czczo piję obowiązkowo cytrynkę z wodą, świetnie działa na moje drogi moczowe

A i mój Bąbel rośnie jak na drożdzach. Codziennie się uczy czegoś nowego, chodzimy na spacery i wogóle jestem w nim zakochana

A co do ćwiczeń to nigdy się do nich nie zmusze.. Wczoraj spróbowałam zrobić pompki i strasznie mnie zabolał brzuch po cięciu

Malinn zadowolona jesteś z pracy Szukasz czegoś innego gdyby Ci umowy nie przedłużyli
A co do witamin to nie mam przekonania jak Kostka.. Lepiej jeść owoce niż sztuczne witaminy, na zdrowie bardziej wyjdzie i są smaczniejsze.
Lada chwila a będą nowalijki. Już się nie mogę doczekać sałatek.

Ines Jak tam sprawy z W Poszło coś ku lepszemu

Niunia Mam nadzieję, że wszystko będzie ok z Twoim zdrowiem po zmianie diety. Myślicie o dziecku Jak się Mężuś sprawuje

Kostka Jak Twoje zdrowie po Dukanie Zastanawiam się właśnie nad tą dietą


Przepraszam za moje wywody. Ale już znikam kroić warzywa na sałatkę
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując