Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staranka o dzieciaczka po ciąży pozamacicznej - uda nam się, na pewno!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 13:40   #1500
ustymka75
Raczkowanie
 
Avatar ustymka75
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 50
GG do ustymka75
Dot.: Staranka o dzieciaczka po ciąży pozamacicznej - uda nam się, na pewno!!!

Hej. Właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej. Lekarz potwierdził, że prawy jajowód został usunięty. Powiedział, że był zniszczony i usunęli go również dlatego, że jego pozostawienie zwiększało prawdopodobieństwo powtórnej ciąży pozamacicznej w tym samym jajowodzie. Jego zdaniem możliwość wystąpienia takiej ciąży w lewym jajowodzie wzrosła z 0,5 do 5 %, ale przecież mam 95 % szans, że następna ciąża będzie normalna, a do zajścia w ciążę potrzebny jest jeden jajowód więc mam się nie martwić. Spytał czy się zabezpieczamy czy dalej próbujemy. Powiedział, że zwykle zalecają odczekać trzy cykle. Spytał też czy chcę zobaczyć zdjęcia z operacji. Chciałam. Dziwnie było patrzeć na wnętrze swojego brzucha, krew.
Niedługo wychodzę do pracy. Nie poddaję się w staraniach. Nadzieja jest moją drugą mamą.
Powodzenia dziewczyny. Dużo sił i wiary. Jeszcze będziemy tulić w ramionach swoje wymarzone maleństwa.

Okruszek 11.10.2012
Kruszynka 25.02.2013

Edytowane przez ustymka75
Czas edycji: 2013-04-18 o 13:45
ustymka75 jest offline Zgłoś do moderatora